tvnpix
Foto: ratownik a.c

Nieudane wyprzedzanie, zmiażdżone ciężarówki. Nie żyją dwie osoby

Tragiczny wypadek w okolicach Augustowa (woj. podlaskie). W zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych zginęły dwie osoby. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Na zdjęciach, które otrzymaliśmy od Reportera 24, widzimy doszczętnie zniszczone ciężarówki i pracujące na miejscu służby. Do zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór na obwodnicy Augustowa.

- O godzinie 22:49 otrzymaliśmy zgłoszenie w tej sprawie. Doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów ciężarowych - poinformował nas oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie. - Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że do zderzenia doszło powodu nieudanego manewru wyprzedzania wykonywanego przez kierowcę jednej z ciężarówek - dodał policjant.

W zdarzeniu zginęły dwie osoby - kierowcy dwóch pojazdów. Policja ustala dokładne przyczyny tragedii. Obwodnica Augustowa nadal jest całkowicie zablokowana. Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad kierowcy mogą jechać objazdem dawnym odcinkiem drogi krajowej nr 8.

Autor: sc/popi