tvnpix
Niezwykła podróż Reporterów 24

Niekończąca się podróż poślubna. "Kupiliśmy bilety i nie było już odwrotu"

Zawsze marzyli o długiej podróży i w końcu tego dokonali. Karolina i Bartek ruszyli w świat i odbywają niezwykłą podróż poślubną. Zwiedzili praktycznie całą Amerykę Południową, a na Kontakt 24 przysłali zdjęcia i filmy, które pokazują jak piękne miejsca mogli zobaczyć na własne oczy.

TY RÓWNIEŻ UDAŁEŚ SIĘ W CIEKAWĄ PODRÓŻ? A MOŻE MIESZKASZ ZA GRANICĄ? CZEKAMY NA TWOJĄ RELACJĘ. DOŁĄCZ DO GORĄCEGO TEMATU I #POKAZNAMSWIAT

- Naszą niekończącą się podróż poślubną rozpoczęliśmy w listopadzie 2015 roku. Towarzyszy nam nawet welon i muszka - opowiada Karolina. Niesamowita para Reporterów 24 cały czas przebywa w podróży, a do redakcji Kontaktu 24 napisali prosto z Boliwii. - Trasa wiedzie od Panamy przez Kolumbię, Ekwador, Peru, Boliwię, Argentynę, Urugwaj oraz Chile, w którym właśnie jesteśmy. W dalszych planach jest ponownie Argentyna, Paragwaj, a potem Nowa Zelandia, Australia i Azja Południowo-Wschodnia - opowiada Reporterka 24. Jak zapewniają, plan może ulec zmianom, ale jedno jest pewne - nie przestaną podróżować.

Długa podróż zawsze była ich marzeniem. - Dwu czy trzytygodniowe wakacje zawsze były niewystarczające. Zawsze było coś ważniejszego, jak studia, praca, inne wydatki. Wiedzieliśmy jednak, że kiedyś musimy to zrobić i lepiej wcześniej niż później, bo powodów dlaczego mielibyśmy nie wyjechać zawsze znajdzie się sporo - relacjonują Reporterzy 24. Latem 2014 roku siedzieli nad rzeką we Wrocławiu i właśnie wtedy podjęli decyzję, że jesienią 2015 roku wyjeżdżają.

Decyzja i przygotowania

- Powiedzieliśmy o tym rodzinie i znajomym, kupiliśmy bilety do Panamy w promocji i nie było już odwrotu. Zaczęliśmy przygotowania. Mieliśmy na nie ponad rok, ale oczywiście najwięcej rzeczy robiliśmy tuż przed wyjazdem, bo wcześniej się nie złożyło - dopowiada Karolina. W ostatnim miesiącu przed wyjazdem kupili sprzęt, założyli konta w banku. - Obawialiśmy się, że nie zdążymy ze wszystkim i po części się to sprawdziło. Karty do jednego z kont przyszły dzień po naszym wylocie - wspominają Reporterzy 24. Problemów było więcej - dwa dni przed wyjazdem zepsuł się nowy komputer Bartka, ale na kilka godzin przed odlotem udało się do naprawić. - Stresu przed wyjazdem nam nie brakowało! - kwituje Karolina.

Bezcenne doświadczenia

Wszystkie stresujące chwile wynagradzają jednak miejsca, które udało się odwiedzić parze Reporterów 24. Jak widać na zdjęciach i filmach, które wysłali na Kontakt 24, trafili do miejsc jak z bajki.

- Przez te ostatnie dziewięć miesięcy zobaczyliśmy bardzo dużo, od wysokich gór, przez Amazonkę po pustynię. Jeszcze więcej doświadczyliśmy, spotkań, smaków, odmiennych kultur. Poznaliśmy mnóstwo cudownych i otwartych osób, z wieloma się zaprzyjaźniliśmy i wciąż trzymamy kontakt - dodają i zapewniają, że to jeszcze nie koniec.

WIĘCEJ NA BLOGU PODRÓŻNIKÓW - TROPIMYPRZYGODY.PL
Autor: sc/aw Źródło: tropimyprzygody.pl

Komentarze (3)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Normalni ludzie nie maja tyle kasy zeby tak podrozowac...

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   • Udostępnij komentarz w:
   • Kopiuj
   paptom1

   komentarz ukryty - pokaż

   a z czego tam zyja i skad maja kase na zwiedzanie?chetnie bym tez wyjechal

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      1
     • zgłoś naruszenie
     • Udostępnij komentarz w:
     • Kopiuj
     nick24
     nick24

     Nie twój interes. Mają, to zwiedzają.

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       0
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0
       • zgłoś naruszenie
       • Udostępnij komentarz w:
       • Kopiuj
       Pomoc | Zasady forum
       Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.