Zamknięty

Pisze o tym:

510 reporterów

Dodano:

538 materiałów

"Nie takiej Polski chcę", "ich zwycięstwo to nasza przegrana". Kto wygrał przedwyborcze starcie? #CzasDecyzji

Za nami przedwyborcze starcie kandydatki PiS na premiera Beaty Szydło i Ewy Kopacz - obecnej premier i szefowej PO. Ich dyskusję mogliście glądać na antenie TVN24, a na Kontakt 24 czekamy na Wasze opinie i komentarze. Która ze stron Waszym zdaniem wypadła lepiej? A może któraś na debacie wyraźnie straciła? Komentujcie "Rozmowę o Polsce" w naszym gorącym temacie!

 

 

Spotkanie było organizowane przez trzy telewizje TVN24, TVP1, Polsat. Specjalny program publicystyczny nosił tytuł: "Beata Szydło – Ewa Kopacz. Rozmowa o Polsce".

Na Kontakt 24 pisaliście o tym na co liczycie podczas rozmowy. - Marzy mi się rozmowa o samych faktach, liczbach, dokonaniach. Krótko mówiąc o prawdzie, a nie domysłach, wypaczonych faktach i kłamstwach - napisał jeden z widzów. Już podczas dyskusji Ewy Kopacz i Beaty Szydło dostaliśmy mnóstwo Waszych opinii na temat jej przebiegu. Teraz czas na podsumowania.

Jak oceniacie przedwyborcze starcie? Czekamy na Wasze opinie i komentarze. Kto w dyskusji wypadł lepiej? Co najbardziej Wam się spodobało? Zachęcamy do dyskusji w gorącym temacie Kontaktu 24. Komentujcie i oceniajcie!

Relację z przedwyborczego starcia czytaj w portalu tvn24.pl

Ewa Kopacz i Beata Szydło o gospodarce. Czytaj w portalu tvn24bis.pl