Temat w toku

Pisze o tym:

74 reporterów

Dodano:

89 materiałów

#Nasze20lecie Waszymi oczami. Czego życzycie TVN24?

TVN24 wystartowała w sierpniu 2001 roku. Od tego czasu codziennie jesteśmy z Wami, dostarczając najważniejszych informacji z kraju i ze świata. Minęło 20 lat, a my chcemy rozwijać się dla Was jeszcze bardziej. Czego nam życzycie z okazji urodzin? Na Wasze zdjęcia i nagrania czekamy w gorącym temacie Kontaktu 24.

Wasze życzenia na #Nasze20lecie | Wideo: tvn24


ZOBACZ SPECJALNY SERWIS #NASZE20LECIE

Od 20 lat telewizja TVN24 gości w Waszych domach, przekazując najważniejsze informacje całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dziennikarze TVN24 są zawsze tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne, zawsze podają zweryfikowane informacje, zawsze są w centrum wydarzeń.

Z okazji 20. rocznicy powstania TVN24 powstał specjalny program, gdzie zobaczycie, jak zmieniała się Polska, świat i ekipa naszej stacji. Każdy rok to jeden odcinek. Wszystkie do obejrzenia w TVN24 GO.

Czy towarzyszą Wam jakieś wspomnienia związane z naszą stacją? Kiedy najczęściej oglądacie TVN24? Macie ulubioną porę, by włączyć telewizor i dowiedzieć się, co się dzieje w kraju i na świecie?

Kontakt 24 to serwis, dzięki któremu, jako pierwsi w Polsce, połączyliśmy się z naszymi widzami i czytelnikami. To od Was na bieżąco otrzymujemy informacje o tym, co jest dla Was ważne. Dzięki Waszym sygnałom możemy docierać do najświeższych wydarzeń, ale również opowiadać historie bliskie naszym odbiorcom. Codziennie otrzymujemy od Was niepowtarzalne nagrania oraz zdjęcia, razem z Wami możemy przeżywać chwile szczęścia i smutku, wspólnie zbierając materiały, które później pomagają tworzyć najlepsze programy informacyjne.

#Nasze20lecie chcemy świętować z Wami. Czego nam życzycie z okazji okrągłych urodzin? Czekamy na Wasze pomysły i komentarze. Przysyłajcie też zdjęcia i nagrania!