Temat w toku

Pisze o tym:

9 reporterów

Dodano:

9 materiałów

#Nasze20lecie, Wasze wspomnienia. Pokaż, kiedy oglądasz TVN24

Przed wyjściem do pracy, przy jedzeniu, wieczorami, a może niemal całą dobę? Zdarzyło Ci się zrobić selfie na tle włączonego telewizora? Pokaż nam, kiedy najczęściej oglądasz TVN24. Na Wasze zdjęcia i nagrania czekamy w gorącym temacie Kontaktu 24.


20 lat temu wystartowała TVN24. Przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, zarówno na naszej antenie, jak również w portalu tvn24.pl, przekazujemy Wam najważniejsze, najświeższe i najbardziej interesujące  wiadomości z kraju i ze świata.

Kontakt 24 to serwis, dzięki któremu, jako pierwsi w Polsce, połączyliśmy się z naszymi widzami i czytelnikami. To od Was na bieżąco otrzymujemy informacje o tym, co jest dla Was ważne. Dzięki Waszym sygnałom możemy docierać do najświeższych wydarzeń, ale również opowiadać historie bliskie naszym odbiorcom. Codziennie otrzymujemy od Was niepowtarzalne nagrania oraz zdjęcia, razem z Wami możemy przeżywać chwile szczęścia i smutku, wspólnie zbierając materiały, które później pomagają tworzyć najlepsze programy informacyjne.

Dlatego #Nasze20lecie chcemy świętować razem z Wami. Kiedy najczęściej oglądacie TVN24? Macie ulubioną porę, by włączyć telewizor i dowiedzieć się, co się dzieje w kraju i na świecie? A może zarejestrowaliście swoją reakcję na jakąś wiadomość prezentowaną na antenie? Czekamy na Wasze zdjęcia i nagrania.

Zobacz też: powitanie 2021 roku, czyli #domowkaztvn24