tvnpix
Foto: Łukasz

Trzy ranne osoby, dwa rozbite auta. Wypadek na warszawskim Bemowie

Trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych na warszawskim Bemowie. Jak podaje policja, początkowo podejrzewano, że ucierpiało również dziecko, jadące w jednym z samochodów, jednak ostatecznie lekarz stwierdził, że nie wymaga hospitalizacji. Zdjęcie na Kontakt 24 nadesłał internauta Łukasz.

Policja otrzymała zgłoszenie o wypadku o godzinie 13.25.

- Na ul. Wrocławskiej na wysokości nr 3 doszło do wypadku z udziałem dodge'a i forda. Samochody prawdopodobnie zderzyły się czołowo - powiedziała w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 podkom. Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego stołecznej policji.

Trzy osoby w szpitalu

Jak poinformowała, kierowca i pasażerka forda oraz pasażer dodge'a trafili do szpitala. - Poszkodowane osoby mają podejrzenia złamań kończyn. Początkowo przypuszczano też, że obrażenia odniosło dziecko, które podróżowało w jednym z pojazdów, jednak lekarz stwierdził w badaniu wstępnym, że nie zostało ono ranne - dodała policjantka.

- Obaj kierowcy byli trzeźwi. Okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w wyniku postępowania - podkreśliła podkom. Jurkiewicz.

Utrudnienia na ul. Wrocławskiej zakończyły się po godz. 15.30.

Autor: aka/ja