tvnpix
Zderzenie w Warszawie, Foto: tadeusz_taranhyxz

Tramwaj wbił się w auto dostawcze

Przed godziną 9 w alei Jana Pawła II tramwaj zderzył się z samochodem dostawczym. Ruch tramwajów był wstrzymany w obu kierunkach. Zdjęcia i nagranie z Warszawy otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj też na tvnwarszawa.pl

Pierwszą informację oraz zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24. Jak przekazał nam Maciej Dutkiewicz, rzecznik prasowy Tramwajów Warszawskich do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 9. - Na wysokości adresu aleja Jana Pawła II 43 zderzyły się tramwaj linii 17 z samochodem. Tramwaj jechał w kierunku pętli PKP Służewiec - powiedział Dutkiewicz.
Ostrzegł, że na miejscu występują utrudnienia. - Ruch tramwajów jest wstrzymany w obu kierunkach - przekazał.

Nie ustąpił pierwszeństwa

Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl pojechał na miejsce zdarzenia. - Tramwaj zderzył się z samochodem dostawczym. Na miejscu jest policja, pogotowie, straż pożarna oraz służby Tramwajów Warszawskich. Jedna osoba znajduje się w karetce - doprecyzował Zieliński.

Około godziny 10 Dutkiewicz poinformował, że ruch tramwajowy został przywrócony. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu nie ustąpił pierwszeństwa tramwajowi podczas wykonywania manewru skrętu w lewo - przekazał rzecznik Tramwajów Warszawskich.

Autor: dg Źródło: tvnwarszawa.pl / Kontakt 24