tvnpix
Niebezpieczna jazda w Szczecinie

Slalomem przez wąską uliczkę, kobieta zatrzymała się na słupie. Niebezpieczna jazda w oku kamery

Kierująca dacią jechała slalomem przez wąską uliczkę na starym mieście w Szczecinie. Według jednego ze świadków, po drodze miała rozbić kilka ogródków, a w końcu zatrzymała się na słupie. Niebezpieczną jazdę zarejestrowała kamera monitoringu. Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

CZYTAJ TEŻ NA TVN24.PL

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 6 rano. Kobieta wjechała w ulicę Osiek w Szczecinie. Jej niebezpieczną jazdę zarejestrowała kamera monitoringu zamontowana na jednej z kamienic. Nagranie na Kontakt 24 przesłał nam właściciel budynku.

- Widać na nim szalony rajd kierowcy - przekazał pan Artur, od którego otrzymaliśmy nagranie. - Rozbił po drodze kilka ogródków i zatrzymał się na słupie - dodał.

Pan Artur przesłał również drugie nagranie, na którym widać rozbity samochód. - Tak się zakończyła wyprawa - podsumował mężczyzna.

Sprawę bada policja

Sierżant sztabowy Paweł Pankau z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie przyznał, że funkcjonariusze dostali takie zgłoszenie.

- Samochód wjechał w metalowy słupek i go uszkodził. Do zdarzenia doszło po godzinie 6 na ulicy Osiek w Szczecinie. Kierująca po trzydziestce. To, czy w momencie zdarzenia była trzeźwa, określą badania. Na szczęście nikomu nic się nie stało - przekazał Pankau.

Autor: jw,MAK/tam,mj Źródło: Kontakt 24 / tvn24.pl