tvnpix
Do zderzenia doszło w Rzeszowie, Foto: Robert

Samochód owinął się wokół latarni. "Ranni byli zakleszczeni"

Dwa samochody osobowe zderzyły się na jednym ze skrzyżowań w Rzeszowie (Podkarpackie). Do szpitala trafiły cztery osoby. Dwie z nich były zakleszczone, by je uwolnić, strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek u zbiegu ulic Kwiatkowskiego i Powstańców Warszawy.

- Zgłoszenie dotarło do nas o godzinie 4.25. W zdarzeniu udział brały dwa samochody osobowe i samochód dostawczy. Peugeot uderzył w latarnię - przekazał mł. bryg. Grzegorz Wójcicki z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

"Ranni byli zakleszczeni"

Policja precyzuje, że zderzyły się dwa samochody osobowe, następnie samochód dostawczy został uderzony przez jedno z aut osobowych.

Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji poinformował, że ranne zostały cztery osoby - po dwie z samochodów osobowych. Kierowcy samochodu dostawczego nic się nie stało.

- Jeszcze przed przybyciem służb, pomocy poszkodowanym udzieliło dwóch świadków - relacjonował mł. bryg. Wójcicki. - Kierowca i pasażer peugeota byli zakleszczeni. Strażacy, by ich uwolnić, musieli użyć narzędzi hydraulicznych - dodał.

Autor: ok//ank