tvnpix

Lis przebił drogowe lodowisko. Wybraliście najlepszy materiał tygodnia

Zdjęcia lisa w zimowej scenerii nie dały szans przeciwnikom i zwyciężyły w plebiscycie na najlepszy materiał tygodnia na Kontakcie 24, zdobywając 25 proc. Waszych głosów. Na drugim miejscu (17 proc. głosów) znalazło się nagranie pokazujące próbę wyprzedzania na śliskiej drodze, a na trzecim (15 proc. głosów) - zdjęcia efektownego wschodu słońca.

Miejsce 1. - Lis atrakcją parku w Jeleniej Górze

MATERIAŁ DOSTAŁ ODZNAKĘ "MATERIAŁ TYGODNIA"

"Chciałam zrobić kilka zdjęć sikorkom. Zamiast nich zobaczyłam lisa" - napisała Ania na skrzynkę Kontaktu 24. Jak się okazuje zwierzak jest stałym bywalcem parku w jeleniogórskich Cieplicach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Miejsce 2. - Próba wyprzedzania na śliskiej drodze

Oblodzone jezdnie sprawiają, że na drogach dochodzi do wielu kolizji. W Katowicach na al. Roździeńskiego na niewielkim odcinku drogi w niedzielę doszło do trzech kolizji, w których uczestniczyło w sumie siedem aut. Jeden z kierowców, który chciał wyprzedzić na tej trasie został sfilmowany przez naszego internautę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Miejsce 3. - "Po prostu pięknie". Efektowny wschód słońca

W wielu miejscach kraju środowy poranek oprócz mrozu przyniósł również niesamowite barwy na niebie. Dostaliśmy na Kontakt 24 wiele zdjęć wschodu słońca. Wszystkie łączy jedno - niewiarygodnie kolorowe niebo. Autorką zdjęć była m.in. Reporterka 24 Jaga.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bardzo dziękujemy za udział w głosowaniu. Pamiętajcie, że także Wasze zdjęcia lub filmy mogą dostać odznakę "Materiał tygodnia".

Autor: Kontakt 24