tvnpix
Wysadzony bankomat w Kórniku , Foto: tvn24

"Huk był ogromny". Wysadzili bankomat w pobliżu komisariatu

Policja szuka osób, które zniszczyły bankomat w Kórniku (Wielkopolskie). Według jednego ze świadków, z którym rozmawiał TVN24, sprawców było trzech. - Na czarno byli ubrani, mieli maski na głowie, tylko oczy było widać - mówiła kobieta. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek przy ulicy Poznańskiej. Przed 3 nad ranem nieznani sprawcy uszkodzili bankomat znajdujący się przy banku, a także ponad 100 metrów od komisariatu policji.

Funkcjonariusze nie udzielają szczegółowych informacji na temat zdarzenia. Jak mówią, to dla dobra śledztwa. - Nie wiemy, czy pieniądze zostały skradzione - poinformował w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 młodszy aspirant Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. - Policja szuka osoby bądź osób, które mogą mieć związek ze sprawą - dodaje.

"Wyleciały trzy osoby"

Z relacji świadków wynika, że bankomat został wysadzony. "Słyszałam huk, był ogromny. To było w pobliżu banku, który znajduje się blisko komisariatu policji" - poinformował nas internauta, od którego otrzymaliśmy zdjęcia.

W rozmowie z reporterem TVN24 jedna z mieszkanek twierdziła, że widziała zdarzenie.

- Dokładnie wybuch był o godzinie 2:50. Hałas był taki, że zerwałam się z łóżka, podeszłam do okna. Patrzę, stoi samochód. Myślałam, że coś się z nim stało, ale za chwilę wyleciały trzy osoby. Na czarno byli poubierani, mieli maski na głowie, tylko oczy było widać - mówiła kobieta.

Jak dodała, jedna z osób "miała torbę", po chwili wszyscy wsiedli do samochodu i odjechali. - Tu wszędzie leżały te ramy z drzwi - zakończyła.

Wysadzenie bankomatu Źródło: tvn24
Autor: ok//ank

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.