tvnpix
Stworzyli basen na kółkach. Materiał sierpnia , Foto: faktykaliskie.pl

Basen na kółkach odjechał konkurencji. Wybraliście materiał miesiąca

Nie mieli aquaparków i kąpielisk, stworzyli więc basen na kółkach. To własnie ten materiał spodobał Wam się najbardziej. Niezwykły sposób na odpoczynek strażaków z Goliszewa zebrał 31 procent Waszych głosów. Drugie miejsce zajęły dziki nad Bałtykiem. Na podium znalazły się także "Trójkolorowe strzały" podczas Air Show w Radomiu. Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy!

Do samego końca oddawaliście głosy w materiale miesiąca. Ostatecznie, tym najlepszym okazał się niecodzienny pomysł strażaków ochotników z Goliszewa i Jankowa. Ich przyczepa, którą zmienili na basen, otrzymała 31 procent Waszych głosów. Zdjęcia z basenu na kółkach otrzymaliśmy od serwisu faktykaliskie.pl

Drugie miejsce (13 procent głosów) przypadło materiałowi z dzikami, które odpoczywały nad Bałtykiem. Na plaży w Międzyzdrojach rodzinka dzików wylegiwała się na piasku, piła też wodę z morza.

Trzecim, najlepszym materiałem okazały się pokazy lotnicze podczas Air Show w Radomiu. Na "trójkolorowe strzały" oddaliście 12 procent głosów.


I miejsce: "Nie mają aquaparków i kąpielisk. Stworzyli więc basen na kółkach"

Mieszkańcom Goliszewa (woj. wielkopolskie) nie straszne są upały, od kiedy druhowie miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej wybudowali basen, ale nie taki zwykły, bo... na kółkach. O sprawie informuje serwis faktykaliskie.pl.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

II miejsce: "Dziki nad Bałtykiem. Wylegiwały się na piasku, piły wodę z morza"

Trzy dziki pojawiły się na plaży w Międzyzdrojach (woj. zachodniopomorskie) i pewnym krokiem przechadzały się wśród turystów. Zwierzęta napiły się wody z Bałtyku, a zdjęcia z ich wizyty dostaliśmy na Kontakt 24.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

III miejsce: ""Trójkolorowe strzały" zachwyciły widzów. Air Show Radom na Waszych zdjęciach"

Tłumy miłośników lotnictwa podziwiały podniebne ewolucje polskich i zagranicznych pilotów na Międzynarodowych Pokazach Lotniczych "Air Show", które w sobotę rozpoczęły się w Radomiu. Podczas dwudniowej imprezy w sumie wystąpiło ok. 260 samolotów i śmigłowców, a zdjęcia i filmy z podniebnych akrobacji przesyłaliście nam na Kontakt 24.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

***

Materiał stycznia - Bitwa pór roku w obiektywie Reportera 24

Materiał lutego - Raj dla fotoreporterów. Piękna Śnieżka zimą

Materiał marca - 30 łań przebiegło przed autem

Materiał kwietnia - O psie, który przechodził tylko na zielonym

Materiał maja - Zimna Zośka zmroziła konkurencję

Materiał czerwca - Niedźwiedź złapany w fotopułapkę

Materiał lipca - "Samoloty lecą tuż nad głowami"


Autor: ank//popi