tvnpix
Pory roku w obiektywie Reportera 24 , Foto: Casimirus

"Na dole wiosna, na górze zima". Oto materiał 2015 roku

Na Kontakt 24 w ubiegłym roku otrzymaliśmy tysiące materiałów. Miano tego najlepszego przyznaliście "bitwie" pór roku na Dolnym Śląsku (51 proc.). Wasze serca podbiły również magiczne Bieszczady (25 proc.) w obiektywie NikaDron. Natomiast, na trzecim miejscu znalazło się niesamowite nagranie z Grecji, Tomasza Balcerzaka. Jego samoloty nad głowami zdobyły 6 proc. Waszych głosów. Dziękujemy. Czekamy na kolejne Wasze relacje, a zwycięzcy i wyróżnionym - gratulujemy!

 

I miejsce: "Na dole wiosna, na górze zima". Bitwa pór roku na zdjęciach Reportera 24

Zdjęcia, jakie przysłał do naszej redakcji Reporter 24, w pełni wyrażają zmienność zeszłorocznej zimy w Polsce. Podczas gdy szczyt znajdującej się w woj. dolnośląskim góry Ślęży pokryty jest białym puchem, to jej okolica jawi się w prawdziwie wiosennych barwach.

Czytaj więcej

 

II miejsce: "Magiczne i zaskakujące miejsce". Bieszczady w zimowej odsłonie

Ośnieżone korony drzew, pola pod białą pierzyną i czarne wstęgi dróg. To zobaczycie na nagraniu Reportera 24, który wybrał się w Bieszczady, a efektami swojej pracy podzielił się z redakcją Kontaktu 24.

Czytaj więcej

 

III miejsce: "Samoloty lecą tuż nad głowami, trudno utrzymać się na nogach"

Najpierw słychać ryk silnika, a po chwili z oddali zbliża się wielka maszyna. Następnie samolot przelatuje tuż nad głowami obserwatorów, a większość z nich odczuwa mocny podmuch wiatru. Jednym z nich jest Reporter 24, dla którego spotting, czyli fotografowanie i nagrywanie samolotów, jest wielką pasją, a efektami swojej pracy podzielił się z Kontaktem 24.

Czytaj więcej

 

A Ty również byłeś świadkiem ciekawego, niecodziennego zdarzenia? Prześlij swój film lub zdjęcia do redakcji Kontaktu 24. Czekamy na Twoją relację. Zostań Reporterem 24!

 

Autor: ank/aw