tvnpix
Do zdarzenia doszło na A4

Na A4 zjechał na pas awaryjny, by wyprzedzić ciężarówki. "Ewidentnie bardzo mu się spieszyło"

Kierujący białym bmw wyprzedził ciężarówki, jadąc pasem awaryjnym na autostradzie A4 pomiędzy Zgorzelcem i Wrocławiem. Film z tego zdarzenia dostaliśmy na Kontakt 24 od pana Roberta. - Nie mam tylnej kamerki, ale ten kierowca przez dłuższy czas siedział mi na zderzaku i mrugał światłami, bo ewidentnie bardzo mu się spieszyło - opowiadał mężczyzna.

Do zdarzenia doszło w piątek (13 stycznia) po południu na autostradzie A4 pomiędzy Zgorzelcem i Wrocławiem.

CZYTAJ TEŻ NA TVN24.PL

"Przez dłuższy czas siedział mi na zderzaku i mrugał światłami"

- Nie mam tylnej kamerki, ale ten kierowca przez dłuższy czas siedział mi na zderzaku i mrugał we mnie światłami, bo ewidentnie bardzo mu się spieszyło. Przede mną jechały dwa samochody ciężarowe i kiedy w końcu udało mu się mnie wyprzedzić, jedna z ciężarówek akurat wyprzedzała drugą, a to bmw pędziło lewym pasem. Tak, jak już widać na filmie, kiedy w końcu dogonił ciężarówki, kierowca nie zamierzał zwalniać, więc z lewego pasa zjechał na prawą stronę i wyprzedził samochody pasem awaryjnym - relacjonował autor nagrania, Pan Robert.

- Później już go nie wiedziałem, ale zdecydowałem się zgłosić sprawę na policję za pomocą skrzynki mailowej "Stop Agresji Drogowej". Jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi - dodał mężczyzna.


Autor: pk,est/gp Źródło: tvn24.pl / Kontakt 24