tvnpix
Foto: WirtualnyGarwolin

Motocykl zapalił się po zderzeniu z autem. Kierujący zmarł w szpitalu

Motocykl zderzył się z samochodem osobowym na trasie S17, na obwodnicy Garwolina (Mazowieckie). Jak przekazały służby, kierowca jednośladu doznał rozległych oparzeń i zmarł po przewiezieniu do szpitala. Pierwsze informacje oraz zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło około godziny 14 w Sulbinach na obwodnicy Garwolina.

CZYTAJ RÓWNIEŻ NA TVNWARSZAWA.PL

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocyklisty - przekazał redakcji tvnwarszawa.pl młodszy brygadier Tomasz Biernacki z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

"Rozległe poparzenia na skutek zapłonu odzieży"

W wyniku zdarzenia ranny został kierujący motocyklem. - Miał rozległe oparzenia, które powstały na skutek zapłonu odzieży. Motocyklista w ciężkim stanie został zabrany do szpitala karetką - poinformował strażak.

Małgorzata Pychner, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie poinformowała przed godziną 16, że po przewiezieniu do szpitala mężczyzna zmarł.

- Kierowca samochodu osobowego był trzeźwy. Ustalamy przyczyny i okoliczności wypadku - dodała.

Trasa S17 w kierunku Lublina była zablokowana, a policja kierowała podróżujących na objazdy. O godzinie 18:26 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o zakończeniu utrudnień na trasie.

Autor: est, dg Źródło: Kontakt 24, tvnwarszawa.pl