tvnpix

Morze, góry, wodospady... Tak spędzaliście wakacje

Przez całe wakacje wysłaliście nam mnóstwo relacji ze swoich urlopów. Otrzymaliśmy zdjęcia i wideo nie tylko z Polski, ale i z różnych części świata. Od polskiego morza do zjawiskowego wodospadu w Wenezueli.

Na pytanie, gdzie zamierzacie spędzić wakacje, większość z Was wybrała Polskę (45 proc.). Niewiele mniej osób zdecydowało się na wczasy za granicą (39 proc.). 16 proc. internautów nigdzie nie wybrało się na tegoroczny wypoczynek.

Rodzina fok w Kołobrzegu

Wyniki ankiety idealnie korespondowały z materiałami, jakie otrzymaliśmy od Reporterów 24, którzy uwiecznili niezwykłe momenty z różnych miejsc Polski. Od morza po góry, choć to właśnie Bałtyk cieszył się największą popularnością. Ale zostając w klimacie wód, nie pominęliście też pięknych polskich jezior.

 

 

 

 

 

 

 

Boso przez Orlą Perć

Oczywiście górskich widoków nie mogło zabraknąć. I tak można podziwiać m.in. urok Podhala, Szczyrku czy Wisły. Ci odważniejsi postanowili zmierzyć się z Orlą Percią, najtrudniejszym i najbardziej niebezpiecznym szlakiem górskim w Polsce.

 

 

 

 

Nie tylko morze i góry

Reporterzy 24 wybierali się nie tylko na krajoznawcze wycieczki po Polsce, ale odwiedzili też inne kontynenty m.in. Amerykę Południową. W ten sposób możemy podziwiać brazylijskie klify z wielobarwnego piasku w Brazylii czy urokliwy wodospad w Wenezueli.

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: kz//tka