MATERIAŁ INTERNAUTY

Młody kierowca, młodsza koleżanka i sześć osób w szpitalu

Materiał wykorzystany w serwisie
Materiał wykorzystany w serwisie

Wykorzystany w serwisie

Poważne konsekwencje grożą bardzo młodemu kierowcy volkswagena golfa, który podróżując z młodszą o dwa lata kobietą doprowadził do czołowego zderzenia z fiatem, którym podróżowała czteroosobowa rodzina. Do szpitali w Ostrołęce i Łomży trafiło sześć osób.

Do wypadku doszło w niedzielę około godz. 13.00 na drodze z Łęgu Starościńskiego w kierunku Kurpiewskich koło Ostrołęki (mazowieckie). Do szpitali w Ostrołęce i Łomży trafili wszyscy uczestnicy zdarzenia - łącznie sześć osób. O szczegóły wypadku zapytaliśmy rzecznika prasowego ostrołęckich policjantów, mł. asp. Tomasza Żerańskiego.

{reklama}- Według wstępnych ustaleń 20-letni kierowca volkswagena golfa, mieszkaniec gminy Zbójna, jadąc w kierunku Dąbrówki na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na prawe pobocze, następnie na lewą stronę jezdni zderzając się czołowo z jadącym z naprzeciwka fiatem ulysse, którym podróżowała czteroosobowa rodzina z gminy Zbójna - mówi rzecznik Żerański.

Volkswagenem golfem kierował młody, zaledwie 20-letni kierowca. Na fotelu pasażera siedziała o dwa lata młodsza kobieta. Oboje trafili do szpitala w Łomży. Fiatem ulysse podróżowała czteroosobowa rodzina z gminy Zbójna, w tym dwoje dzieci. Za kierownicą pojazdu siedział 40-letni mężczyzna, a wraz z nim podróżowali autem 37-letnia kobieta oraz dzieci w wieku 7 i 13 lat. Cała rodzina trafiła do szpitala w Ostrołęce.

Konsekwencje wypadku dla jego sprawcy mogą być bardzo poważne. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy część osób z fiata mogła doznać poważnych urazów, w tym złamania kręgosłupa i urazu czaszki. Wstępne diagnozy lekarzy zweryfikują potrzebne badania.

Na razie nie wiadomo w jakim stanie są młody kierowca i jego pasażerka oraz czy kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. Wykaże to prowadzone w tej sprawie przez ostrołęckich policjantów postępowanie. Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana przez kilka godzin.