tvnpix

Miś pokazał siłę. Wybraliście materiał miesiąca

Dość zacięta rywalizacja o tytuł materiału miesiąca toczyła się pomiędzy łabędzią rodzinką a ciekawskim misiem. Ostatecznie to zwierzak złapany w fotopułapkę zyskał Wasze uznanie i z 30 proc. głosów został materiałem miesiąca. Łabędzia rodzinka zdobyła 26 proc. Waszych głosów. Na podium wskoczyło też płonące niebo (16 proc.). Zwycięzcy oraz wyróżnionym gratulujemy!


W czerwcowym głosowaniu na materiał miesiąca wzięło udział 185 osób. Najwięcej, bo 30 proc. wszystkich głosów, zdobyło nagranie z fotopułapki zamontowanej w Beskidzie Makowskim przez Reportera 24 o nicku Johny_Kraków. Dzięki temu autor otrzymał odznakę materiału miesiąca. Gratulujemy!

Tuż za misiem znalazła się fotorelacja ze spaceru łabędziej rodziny w Mętnie (woj. zachodniopomorskie) autorstwa serwisu chojnanews.pl. Zdobyła 26 proc. głosów. Podium zamknęło niesamowite zdjęcie zachodzące słońca, które wykonał użytkownik o nicku diabelek275. Feeria barw sprawiała wrażenie płonącego nieba, co doceniło 16 proc. głosujących.

I miejsce: Niedźwiedź złapany w fotopułapkę

Nieufnie podchodzi, wącha, trąca łapą, nosem. Zaciekawiony misio wpadł w fotopułapkę w Beskidzie Makowskim, dzięki czemu możemy zaprezentować niesamowite nagranie Reportera 24.

Czytaj więcej

 

II miejsce: Zablokowany pas i policja kierująca ruchem, czyli łabędzia rodzinka na spacerze

Spacer łabędziej rodziny w Mętnie (woj. zachodniopomorskie) postawił na nogi lokalne służby. Ptaki spacerowały wzdłuż jednej z dróg. Policjanci kierowali ruch wahadłowo, a ptaki zostały odłowione przez strażaków. Zdjęcia spaceru w sobotnim słońcu przesłał serwis chojnanews.pl.

Czytaj więcej

 

"Niebo zapłonęło". Wieczorny spektakl na zdjęciach Reporterów 24

Niezwykłe widowisko mogliśmy podziwiać na niebie. Rozpalone i pełne kolorów niebo stworzyło bajkowy krajobraz, od którego trudno było oderwać oczy. Dostrzegli to również Reporterzy 24, którzy chwycili za aparaty, a efekty ich pracy widać na nadesłanych na Kontakt 24 zdjęciach.

Czytaj więcej

***

Materiał stycznia - Bitwa pór roku w obiektywie Reportera 24

Materiał lutego - Raj dla fotoreporterów. Piękna Śnieżka zimą

Materiał marca - 30 łań przebiegło przed autem

Materiał kwietnia - O psie, który przechodził tylko na zielonym

Materiał maja - Zimna Zośka zmroziła konkurencję

Autor: popi//tka