MATERIAŁ INTERNAUTYNIEZWERYFIKOWANE

Michał Chołka aktor, strażak w Ultramaratonie Podkarpackim pomaga Koledzej. Ty też możesz pomóc.

Michał Chołka w Ultramaratonie Podkarpackim. To dla niego niezwykły bieg, ponieważ w ten sposób chce pomóc swojemu znajomemu - Arkadiuszowi Gołąbowicz (obydwoje są związani z OSP Nowa Wieś Lęborska).

 

Arek od 2002 roku jest przykuty do łóżka po tym, gdy w bestialski sposób został zrzucony z mostu. Doznał urazu kręgosłupa. Sytuacja Arka jest bardzo ciężka. Z powodu przepukliny kręgosłupa nie może siedzieć na wózku. Wychodzenie na spacer ułatwiłby mu trójkołowy rehabilitacyjny rower, na którym można leżeć, czyli handbike. Michał wraz ze znajomymi chce pomóc w ten sposób zebrać brakującą kwotę.

Jeżeli Michał Chołka (strażak z OSP oraz aktor rzeszowskiej "Siemaszki") dobiegnie do mety i każdy, kto pod filmem wpisze w komentarzu „Wchodzę w to”, zobowiązuje się tym samym do wpłaty na rzecz Arka 50 zł.

– Wasze 50 zł na moje 50 km. Dla Was to będzie jakaś minuta roboty, dla mnie około 6 godzin biegu, a dla Arka nowe możliwości – tak Michał Chołka zachęca do udziału w akcji i udostępniania filmu - KLIKNIJ

Drodzy Strażacy i pasjonaci! Czy Michał oraz Arkadiusz może liczyć na Waszą skromną pomoc? Udostępnijcie, albo włączcie się do akcji!

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/wa3chs