MATERIAŁ INTERNAUTYNIEZWERYFIKOWANE

Mamy policjantki zrobiły sesję z dziećmi

Z okazji Dnia Matki policjantki zrobiły sobie sesję z dziećmi

 

Dziś Dzień Matki. Z tej okazji fotograf Robert Koniec wykonał sesję Mamom pracującym w mundurach policji. Zdjęcia mają pokazać kobiety, żony i przede wszystkim Mamy. Mundurowe na co dzień pracują w strukturach policji na terenie powiatu nakielskiego. Wykonują swoje obowiązki służbowe z dala od swoich dzieci i rodzin. Ze względu na specyfikę wykonywanego zawodu często muszą być twarde i silne, nieustępliwe i konsekwentne ale wracając do swoich dzieci są kochanymi Mamusiami.

Sesja zdjęciowa z dziećmi odbyła się na terenie placu zabaw i siłowni plenerowej. Zależało mi aby pokazać matczyne piękno ukryte w policyjnym mundurze. Dzieci miały się dobrze bawić ze swoimi mamami, uśmiechać się i przytulać najbardziej naturalnie i spontanicznie jak tylko potrafią.– wspomina autor zdjęć.

Zdjęcia naszych policjantek będą także wykorzystane w projekcie „Mama policjantka, pracownik Policji”, który realizuje Wydział Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej w Bydgoszczy.

Bardzo dziękuję za zaproszenie mnie do realizacji tej wyjątkowej sesji przez policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią . Mam nadzieję, że zdjęcia na długie lata pozostaną w rodzinnych albumach Mam policjantek.- podsumował fotograf Robert Koniec

tekst i fot .Robert Koniec