tvnpix
Do zdarzenia doszło w okolicach Mławy, Foto: marcin_tajniak, Kontakt 24

Lokomotywa zapaliła się po zderzeniu z autem porzuconym na torach

Pociąg Intercity relacji Gdynia - Kraków uderzył w porzucony w okolicach torów samochód osobowy. Do wypadku doszło w okolicach Mławy (Mazowieckie). Pierwszą informację, nagrania i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Służby otrzymały informację tuż przed godziną 21. Do zderzenia doszło za Mławą w stronę Warszawy.

Pociąg Intercity relacji Gdynia - Kraków uderzył w samochód osobowy porzucony w okolicy torów.

- Wybuchł pożar, na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej, ogień jest już ugaszony - przekazał dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu pociągu z samochodem osobowym marki BMW. W tym zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych, chociaż nie wiadomo, co stało się z kierowcą i ewentualnymi podróżującymi autem, ponieważ po przyjeździe na miejsce policja odnalazła pusty samochód. Znajdował się na torowisku w miejscu niedozwolonym - relacjonowała podinsp. Katarzyna Kucharska, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. - Po zderzeniu doszło do pożaru obu pojazdów - dodała policjantka.

- Dla pasażerów jest organizowany skład do Warszawy, a później do Krakowa - przekazała Magdalena Janus z zespołu prasowego PKP Polskich Linii Kolejowych.

Autor: ok,jw/kab

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.