MATERIAŁ INTERNAUTY
Aktualizacja:

Liderzy rozwoju oprogramowania na Konferencji ACE! w Krakowie!

Liderzy rozwoju oprogramowania na Konferencji ACE!

 

Kraków będzie ponownie gościł światowej klasy ekspertów w dziedzinie oprogramowania – wezmą oni udział w tegorocznej konferencji ACE!, poświęconej najlepszym praktykom w branży. Konferencja odbędzie się w przyszłym tygodniu, w dniach 15-16 kwietnia (poniedziałek-wtorek) w hotelu Best Western Premier. Imprezę organizuje firma Wawel Hill we współpracy z Województwem Małopolskim.

Już czwarty rok z rzędu krakowska firma Wawel Hill zaprosiła liderów metodologii Lean i Agile na organizowaną przez siebie konferencję ACE!. Ideą konferencji jest zapoznanie polskiego środowiska IT z najnowszymi trendami w dziedzinie rozwoju oprogramowania oraz prezentacja najlepszych praktyk krajowych firm informatycznych. W tym roku głównym tematem konferencji będzie Kanban,  system usprawniający procesy wytwórczy oprogramowania. Wśród innych tematów znalazły się zarządzanie złożonością, współpraca i komunikacja interpersonalna oraz Lean Startup.

Jestem pewny, że konferencja ACE! to wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń i poznania najnowszych trendów. Swoją wiedzą o doskonaleniu procesów podzielą się z uczestnikami liderzy w swojej dziedzinie. - mówi Paul Klipp, przewodniczący komitetu programowego. – Wystarczy wspomnieć, że wśród prelegentów znajdują się tacy eksperci, jak: Dave Snowden, twórca cynefin Framework, Jabe Bloom, CTO The Library Corporation i Karl Scotland, autor książki Practical Kanban.

Sponsorami Konferencji ACE! są Lunar Logic, Kanbanery, GoldenLine i RandomManager.com.

Pełna lista prelegentów konferencji znajduje się pod adresem: http://aceconf.com/speakers/.

 

Więcej informacji udziela:

Paul Klipp President, Wawel Hill sp. z o.o. paul@wawelhill.com, 12 430 22 88,http://aceconf.com

O Wawel Hill Sp. z o.o.
Wawel Hill Sp. z o.o. została założona przez Paula Klipp’a w 2009 roku. Firma była zaangażowany w organizację i wsparcie wydarzeń technologicznych, w tym Konferencji ACE!, Konferencji FrontRow, EuRuKo, TEDxKraków i Code Retreats.

 

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.