tvnpix
Wybieracie materiał tygodnia, Foto: Reporterzy 24, Kontakt 24

Łania na stoku, niedźwiedzia rodzina, a może karaluchy? Głosujcie

Nagraliście łanię, która omal nie spowodowała wypadku na stoku narciarskim w Karpaczu. Waszej uwadze nie umknęły karaluchy, które zalęgły się w jednym z warszawskich szpitali. Pokazaliście nam również wspaniałe zdjęcia ośnieżonych drzew i krzewów porastających zbocza Śnieżnika w Sudetach Wschodnich. Uwieczniliście wizytę niedźwiedziej rodziny, udowodniliście nam również, że temat smogu nie jest Wam obcy. Pięć materiałów czeka na Wasze głosy, wybierzcie najlepszy.

 

Łania na stoku narciarskim. "Parę sekund i mielibyśmy niemiłe spotkanie"

Niedzielne przedpołudnie, zaśnieżony stok narciarski i... łania, która pojawiła się znikąd i przebiegła tuż przed zjeżdżającym synem Reportera 24. Nagranie z niecodziennego spotkania w Karpaczu (Dolnośląskie) otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Karaluchy w szpitalu. "Jeden miał spokojnie 4 centymetry"

Po korytarzach Szpitala na Solcu w Warszawie biegają karaluchy – zaalarmowała na Kontakt 24 pani Daria. I wysłała zdjęcia z wnętrza budynku. Władze placówki odpowiadają, że jest ona systematycznie sprawdzana.

Czytaj więcej

"Byliśmy nad chmurami o zachodzie słońca". Fotograficzna wyprawa Reportera 24

Białe szczyty, tajemnicze obłoki i niezwykłe kolory zachodzącego słońca - takiej zimy nie da się zobaczyć w mieście. Właśnie dlatego Reporter 24, razem z Zielonogórskim Towarzystwem Fotograficznym, kilka razy w roku wyrusza na wyprawę z aparatem w ręku. Efekty jego wizyty na Śnieżniku, najwyższym, granicznym szczycie po polskiej stronie Sudetów Wschodnich, otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Zwabiły je śmieci, przegonił pies. Nocna wizyta niedźwiedziej rodziny

Cztery niedźwiedzie odwiedziły posesję w bieszczadzkiej Kalnicy. Niespodziewanych gości spłoszył na chwilę szczekający pies, jednak misie szybko wróciły. Informację oraz nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Reporterzy 24 na tropie smogu

"Smog jest porażką naszego społeczeństwa", "ludzie palą czym popadnie", "w niesprzyjających warunkach pogodowych, widać i czuć czym się oddycha" - piszecie na Kontakt 24. Na przesłanych zdjęciach i filmach pokazujecie też, jak bardzo zanieczyszczone jest powietrze w waszej okolicy. Dzielicie się również pomysłami na walkę ze smogiem.

Czytaj więcej

 

***

Byliście świadkami niecodziennego zdarzenia lub chcecie pochwalić się nietypowym hobby? Prześlijcie swoje relacje do redakcji Kontaktu 24. Wasze materiały opublikujemy na naszym portalu tvn24.pl. Zdjęcia i filmy mają szansę pojawić się na antenie TVN24.

W poprzednich głosowaniach na "materiał tygodnia" zwyciężyli:

"Słonina ginęła, aż sprawca został nagrany"

Samochód stał w poprzek autostrady. "Miałem dwie sekundy na reakcję"

Zjawiskowa pełnia na Waszych zdjęciach

Samochód pojawia się znikąd i uderza w skodę. Chmura części na A1

Nie jeden, nie dwa, a 17. Stado jeleni tuż przed autem Reportera 24

Pełnia wilka na Waszych zdjęciach

Autokar zapalił się w czasie jazdy. Z silnika buchały płomienie

Przeskakuje płoty, zagląda w doniczki. Łoś uciekł i zwiedzał

Autor: bkol/kab