MATERIAŁ INTERNAUTY
Aktualizacja:

Kosmiczne technologie na ulicy Wolińskiej! Wykonawca maluje oznakowanie nawet w deszczu!

Kiedy wydawało się nam, że malowanie oznakowania poziomego tuż po opadach deszczu to wyznaczanie nowej jakości, wykonawca ulicy Wolińskiej postanowił zaskoczyć nas jeszcze bardziej! Dziś na parkingu przy hali widowiskowo – sportowej firma malująca pasy zastosowała kosmiczną technologię, której z pewnością nie powstydziłoby się nawet NASA! Przy rzęsistych opadach deszczu, niczym nie zrażeni pracownicy malowali na kostce brukowej napis BUS.

O sprawie powiadomił nas jeden z naszych Czytelników. Jeden z pracowników malujący pasy zamiatał wodę, drugi w tym czasie suszył podłoże palnikiem, aby za chwile rozpocząć malowanie.

Na 22 listopada zaplanowano odbiór inwestycji przy ulicy Wolińskiej. Przypomnijmy prace miały zakończyć się do 31 października. Pracownicy Wydziału Inwestycji kamieńskiego Starostwa Powiatowego już raz na wniosek inwestora udali się na miejsce, aby dokonać odbioru, jednak pomimo zapewnień wykonawcy, droga nie była gotowa.

Informowaliśmy już po sygnałach od naszych Czytelników, iż wiele do życzenia pozostawia m.in. jakość asfaltu czy wypoziomowanie studzienek kanalizacyjnych. W sprawie malowania oznakowania w deszczu poprosiliśmy o komentarz Anettę Byczkowską, Naczelnik Wydziału Inwestycji z kamieńskiego Starostwa.

- Jedynym pocieszającym faktem jest to, że mamy na tą inwestycję 5 lat gwarancji. Pierwszy przegląd planowany jest zaraz po zimie, wtedy wszystkie usterki będą od razu zgłoszone – zapewnia Anetta Byczkowska.

Za niewywiązanie się z terminu zawartego w umowie przewidziano kary. Decyzję o ich naliczeniu mogą podjąć członkowie Zarządu Powiatu.

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.