tvnpix
Głosujecie na materiał tygodnia, Foto: Reporterzy 24, Kontakt 24

Kosmiczna noc, potulne żubry, a może bałwan gigant? Głosujecie na materiał tygodnia

To był tydzień pełen żywiołów w portalu Kontakt 24. Nadesłaliście do nas potulne jak baranki żubry, zjawiskowe kule wyrzucone na brzeg w Krynicy Morskiej, zdjęcia bałwana giganta, relację z tańca przeciwko przemocy wobec kobiet. Udało się Wam uchwycić zielony błysk słońca, a także mrożący krew w żyłach rajd lawety po Warszawie i nieudaną próbę przejazdu dużego samochodu pod niskim wiaduktem. Który materiał Waszym zdaniem zasługuje na miano najlepszego? Zapraszamy do głosowania!

To była noc pełna kosmicznych atrakcji

Półcieniowe zaćmienie Księżyca, śnieżna pełnia i kometa. Te wszystkie kosmiczne atrakcje mogliśmy podziwiać ubiegłej nocy. Mnóstwo zdjęć otrzymaliśmy od Reporterów 24, którym nie umknęła astronomiczna atrakcja. Jednym z obserwatorów był TataZosi.

Zobacz więcej

 

"Żubry są potulne jak baranki". Reporter 24 w Puszczy Białowieskiej

Białowieski Park Narodowy to miejsce specyficzne, zwłaszcza zimą. Można tam spotkać zwierzęta, uprawiać sport, a także wyciszyć się i odetchnąć od rytmu dnia codziennego. Wybrał się tam także Reporter 24, a swoją relację oraz zdjęcia przesłał na Kontakt 24.

Zobacz więcej

Lodowe kule na plaży w Krynicy Morskiej. "Takie cudo! Co to jest?"

Przyroda często płata nam figle, tworząc rzeczy, które wyglądają jakby wykonał je człowiek. Czasami zdarza się jednak, że coś, co wygląda jakby wyszło spod ludzkiej ręki, jest tylko i wyłącznie dziełem natury. Przekonała się o tym Reporterka 24 - pani Ela, która wraz z mężem znalazła na plaży... lodowe kule, a ich zdjęcia wysłała na Kontakt 24.

Zobacz więcej

 

"Nudziło nam się i wpadliśmy na pomysł, że ulepimy bałwana". I urósł największy w Polsce

Na co dzień gaszą pożary i ratują ludzkie życie, teraz zrobili coś nietypowego. Strażacy ochotnicy i mieszkańcy Zubrzycy Dolnej (woj. małopolskie) ulepili gigantycznego bałwana. Ich śnieżny wielkolud ma 13,4 m wysokości. Zobaczcie zdjęcia, które dostaliśmy na Kontakt 24. Są niesamowite!

Zobacz więcej

"Wariat w lawecie". Na czerwonym, przed ludźmi i w złym kierunku

Za nic miał czerwone światło i bezpieczeństwo innych. Mowa o kierowcy lawety, którego lekkomyślne zachowanie na jednej z warszawskich ulic zarejestrował inny uczestnik ruchu. Jak widzimy na filmie, który otrzymaliśmy na Kontakt 24, pędzący pojazd zjeżdża na pas do skrętu w lewo, przemyka na czerwonym świetle, a potem... skręca w prawo. Wszystko to przed pieszymi i innymi autami.

Zobacz więcej

 

Wiadukt okazał się za niski, a auto za wysokie. Oto finał

Przykra niespodzianka spotkała kierowcę ciężarówki, który w Bydgoszczy próbował przejechać pod jednym z wiaduktów. - Myślał, że się zmieści - mówi policja. W efekcie, zamiast znaleźć się po drugiej stronie wiaduktu, ma zniszczone auto i mandat do zapłacenia. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Zobacz więcej

Tańcem przeciwko przemocy wobec kobiet. "Nazywam się Miliard" w kraju

W Walentynki w ponad 200 krajach świata uczestnicy akcji "One Billion Rising" tańczą wspólnie, by pokazać swój sprzeciw przeciwko przemocy wobec kobiet i dziewcząt. Tegoroczny protest w Polsce miał nagłośnić problem gwałtów na randce. Nagrania i zdjęcia z Bydgoszczy otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Zobacz więcej

"Nie śniłem o tym w najpiękniejszych snach"

W przyrodzie występuje wiele niezwykłych zjawisk. Często zdarza się, że trwają zaledwie kilka chwil i bardzo trudno je zaobserwować. Jednemu z Reporterów 24 udało się "upolować" jedno z nich. Zarejestrował na zdjęciach niemal nieuchwytny zielony błysk.

Zobacz więcej

 

***

Byliście świadkami niecodziennego zdarzenia lub chcecie pochwalić się nietypowym hobby? Prześlijcie swoje relacje do redakcji Kontaktu 24. Wasze materiały opublikujemy na naszym portalu tvn24.pl. Zdjęcia i filmy mają szansę pojawić się na antenie TVN24. Reporterzy 24 - liczymy na Was!

W poprzednich tegorocznych głosowaniach odznakę "materiału tygodnia" zdobyły następujące materiały:

Podróżuje mimo choroby, a w ręku ma bilet na koniec świata

"Takiej zaspy jeszcze nie widziałem". Ściana śniegu na Podkarpaciu

Rozbłysło wielkie serce WOŚP

Wyjrzał przez okno i zobaczył niezwykły widok. To sarna albinos

Przez lata straszyło w górach. Widmo Brockenu uchwycone na zdjęciu

Największy na świecie samolot pasażerski wylądował w Warszawie

Autor: awa//popi