tvnpix
Wybieracie materiał miesiąca

Kolczatka albinos, siła halnego, a może Superksiężyc? Wybierz materiał grudnia

Ostatni miesiąc roku obfitował w ciekawe wydarzenia. Razem z Reporterami 24 mogliśmy oglądać grudniową pełnię oraz księżyc w nowiu, podziwiać niezwykły okaz kolczatki australijskiej, a nawet wieloryba na brzegu Wisły. Nagraliście również trudne zejście turystów z Morskiego Oka, siłę halnego na Kasprowym Wierchu, czy groźnie wyglądający pożar autokaru. Te i inne relacje czekają teraz na Wasze głosy. Która relacja była najlepsza w grudniu?

 

Noc inna niż wszystkie. Superksiężyc w obiektywach Reporterów 24

 

Pełnię Księżyca utożsamia się z między innymi z bezsennością i lunatykowaniem. Ziemski satelita wpływa również na zachowania zwierząt. Już dzisiaj warto spojrzeć w niebo, bo rozświetli je superksiężyc. Reporterzy 24 przysyłają nam swoje zdjęcia.

Czytaj więcej

Gigantyczny kaszalot nad Wisłą. Zdjęcia Reporterów 24

"Pod Mostem Poniatowskiego od strony Pragi, na plaży leży jakaś wielka ryba", "rano pojawił się ciekawy kształt przypominający walenia", "coś wyłowiono z Wisły" - takie wiadomości przesyłali od rana do nas mieszkańcy stolicy. 15-metrowy kaszalot jest nadmuchiwany i stanowi część akcji marketingowej. Zdjęcia kaszalota otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

"Było bardzo trudno". Zobacz, jak wygląda wichura na Kasprowym

Od niedzieli w południowej części Polski rządzi silny wiatr. Najgorsza sytuacja panuje w górach, co widać na filmie, który otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Rafała Raczyńskiego. W dniu, kiedy powstał, na Kasprowym Wierchu odnotowano porywy dochodzące do 150 kilometrów na godzinę.

Czytaj więcej

Polacy zwiedzali Tasmanię i natknęli się na wyjątkowy okaz

Na wyjątkowo rzadki okaz kolczatki australijskiej natknęli się polscy turyści przemierzający Tasmanię. Pani Honorata i jej mąż zobaczyli na poboczu albinosa. To spotkanie zainteresowało lokalne media. Zdjęcia i wideo otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Zamiast na znaki, patrzył w nawigację. Uderzył w wiadukt

Kierowca lawety jechał w kierunku wskazanym mu przez nawigację. Nie zastosował się do znaku wysokości i uderzył w wiadukt kolejowy w Kaliszu (Wielkopolska). Zniszczeniu uległy cztery przewożone przez niego auta. Informacje i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Księżyc jak rogalik na zdjęciach Reporterki 24

"A dziś taki piękny rogalik" - zachwycała się kilka dni temu panibożenka. Reporterka 24 w Kobylnicy (Pomorskie) uchwyciła wyjątkowy Księżyc. Zdjęcia trafiły do redakcji Kontaktu 24.

Czytaj więcej

Autokar zapalił się w czasie jazdy. Z silnika buchały płomienie

Ogień wydostający się z silnika zauważył kierowca. Pojazd z pasażerami zapalił się podczas jazdy w miejscowości Skrobotowo (Zachodniopomorskie). Informację oraz nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Tłum, przepychanki i krzyki "puśćcie dzieci". Turyści wracali z Morskiego Oka

Grupa około 45 turystów, w tym trzy rodziny z dziećmi, utknęła we wtorek wieczorem na drodze z Morskiego Oka (Małopolskie). Według relacji jednego z nich, na wóz, który miał ich zwieźć na dół, czekali półtorej godziny. Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

***

Byliście świadkami niecodziennego zdarzenia lub chcecie pochwalić się nietypowym hobby? Prześlijcie swoje relacje do redakcji Kontaktu 24. Wasze materiały opublikujemy na naszym portalu tvn24.pl. Zdjęcia i filmy mają szansę pojawić się na antenie TVN24. Reporterzy 24 - liczymy na Was!

Materiał stycznia: Karambol-gigant na A1

Materiał lutego: "Nie chcę wyciągać waszych dzieci spod lodu". Płetwonurek przesyła zdjęcia i ostrzega

Materiał marca: Kierowca jedzie, a pies na linie biegnie za samochodem. "On nie ma siły"

Materiał kwietnia: "Warczał, próbował gryźć". Bóbr przestraszył się petard, na pomoc ruszyli strażacy

Materiał maja: Nie mogli złożyć życzeń osobiście. Wysłali mamom niezwykłe zdjęcie

Materiał czerwca: "Cześć! Lecę samolotem. Sam!". Niezwykła podróż Polaka

Materiał lipca: Pożar katedry. Z wieży wydobywały się płomienie

Materiał sierpnia: "Bohaterska dróżniczka". Rogatka w górze, kobieta nie pozwala wjechać na tory

Materiał września: Bocian przeszedł po pasach, spotkał go Reporter 24

Materiał października: "Zobaczyłem odpadające części". Polak na pokładzie samolotu, w którym wybuchł silnik

Materiał listopada:"Proszę, przestań płakać". Tom Hanks próbuje uspokoić córkę Reportera 24

Autor: est/kab