tvnpix

"Kobieta-pirat. Na czerwonym, tuż przed pieszym"

"Stałem na czerwonych światłach już kilkadziesiąt sekund, gdy nagle młoda kobieta z impetem ominęła mnie i przejechała przejście dla pieszych na czerwonym, tuż przed przechodzącą osobą" - napisał do naszej redakcji Reporter 24 apezrok. Całe zdarzenie zarejestrował kamerą umieszczoną w swoim samochodzie.

"Posiadam w samochodzie kamerę, która rejestruje wszystkie zdarzenia w ruchu. To zdarzenie miało miejsce w Gdańsku na skrzyżowaniu ulicy Dragana i al. Sikorskiego" - napisał Reporter 24.

Jak powiedziała st. sierż. Katarzyna Marczyk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, popełnione zostały przynajmniej dwa wykroczenia - pierwsze z nich to nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, drugie dotyczy niezastosowania się kierowcy do sygnałów świetlnych.

Dodała, że w tym wypadku kierowca dostałby 14 punktów karnych i wysoki mandat, a gdyby miał na swoim koncie już inne wykroczenia, mogłaby mu grozić także utrata prawa jazdy.

Na czerwonym

Podobne zdarzenie kilka dni temu zarejestrował swoją kamerą @Krzyś. Tam przejazd na czerwonym świetle zakończył się zderzeniem trzech aut. ZOBACZ NAGRANIE INTERNAUTY

Autor: db//ja

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.