tvnpix
Foto: Karol Niemiec

Jeleń walczył o życie, gdy zarwał się pod nim lód. Wybraliście materiał miesiąca

Historia jelenia, który uwolnił się z pułapki, zdobyła 38 proc. Waszych głosów i została materiałem stycznia Kontaktu 24. Na kolejnym miejscu znalazły się bajkowe eksperymenty na mrozie (18 proc.) i zdjęcia bociana, który dumnie spaceruje po śniegu (12 proc.). Zwycięzcom gratulujemy, a Was zachęcamy do przesyłania kolejnych ciekawych zdjęć i filmów!

I miejsce: Pod jeleniem zarwał się lód. "Walczył o życie, był wyczerpany"

- Był wyczerpany i traciłem już nadzieję - mówi pan Karol, który w okolicach Tczewa (woj. pomorskie) był świadkiem walki o życie jelenia, pod którym załamał się z lód. Ostatecznie zwierzę wydostało się z wody, a film i zdjęcia ze zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

II miejsce: Bajkowe eksperymenty na mrozie. "Jest tak zimno, że nawet bańki mydlane zamarzają"

Słomka, mydliny i mróz wystarczą, aby stworzyć wyjątkowe dzieło sztuki. Na swoim nagraniu udowodnił to Paweł z Warszawy, który filmował zamarzające na kawałku lodu bańki mydlane. A wszystko dla zachwyconej efektem córki. Zdjęcia i nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

"Śpi na dachu, je z ręki". Mimo mrozu i śniegu bocian przyleciał do Tczewa

Choć do wiosny jeszcze kilka tygodni, we wsi Czatkowy pod Tczewem (woj. pomorskie) pojawił się pierwszy bocian. Według mieszkańców, już od trzech tygodni nocuje na dachu jednego z domów. "O tej porze roku to dosyć niespotykany widok" - pisze zaskoczony Reporter 24 Trabolo123, autor zdjęć, które przesłał na Kontakt 24.

Czytaj więcej

A Ty byłeś świadkiem niecodziennego zdarzenia? A może odbyłeś podróż, o której zawsze marzyłeś? Podziel się z redakcją Kontaktu 24. Czekamy na Twoje zdjęcia i filmy.


Autor: sc/aw