tvnpix

Jednośladem na Jasną Górę. Na początek sezonu

Motocykliści przyjechali do Częstochowy, by uroczyści rozpocząć sezon i poświęcić swoje "dwa kółka". W niedzielnej paradzie wzięło udział blisko dwa tysiące motocyklistów. Zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24 od naszych internautów.

Ogólnopolskie Dni Motocyklowe rozpoczęły się w sobotę. W ramach pierwszego dnia zlotu odbyły się m.in. pokazy motocykli i jazdy testowe.

Z kolei w niedzielę blisko dwa tysiące miłośników jednośladów przejechało z Przeprośnej Górki na jasnogórskie błonia, gdzie miała odbyć się msza święta. Ostatecznie odbyła się ona w bazylice.

Przed mszą motocykle zostały poświęcone. Z powodu fatalnej pogody, większość z kilkutysięcznej grupy motocyklistów, która zgromadziła się na błoniach, szybko się rozjechała.

Motocykliści na warszawskim Bemowie

Motocykliści rozpoczęcie nowego sezonu świętowali również w stolicy. Od rana bawili się na lotnisku Bemowo. Kierowcy jednośladów mogli się sprawdzić w slalomach i w konkursie wolnej jazdy. Po południu głośna parada dwóch tysięcy motocyklistów przejechała ulicami Warszawy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ NA TVNWARSZAWA.PL

Autor: js//ja

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.