tvnpix
Foto: Paweł TNM

Jedna ulica i kilkanaście samochodów z przebitą oponą

Ktoś w nocy przebił opony w kilkunastu samochodach zaparkowanych na warszawskiej Ochocie. Zdjęcie uszkodzonych opon otrzymaliśmy na Kontakt 24.


- W Warszawie na Ochocie przy ulicy Wiślickiej wielokrotnie uszkadzane były opony samochodów. Tym razem ofiarami padło około 30 aut zaparkowanych wzdłuż ulicy na miejscach parkingowych. Na miejscu rano była policja, która stwierdziła, że uszkodzenia zadano jakimiś szpikulcem - poinformował Reporter 24 Paweł.

Na miejsce pojechał Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Kilkanaście samochodów ma przebite opony. Widać, że część kierowców już odjechała, bo uszkodzone auta nie stoją obok siebie. W pobliżu parkingu widziałem radiowóz policji. Każde auto ma uszkodzoną tylko jedną oponę - relacjonował.

Przed godziną 11 żaden z poszkodowanych kierowców nie złożył oficjalnego zawiadomienia na policję. - Oczywiście otrzymaliśmy zgłoszenia o uszkodzeniu mienia, pojechaliśmy na miejsce. Funkcjonariusze informują właścicieli aut o możliwości złożenia zawiadomienia o uszkodzeniu mienia - poinformowała podkom. Edyta Wisowska z Komendy Rejonowej Policji w Warszawie.

O uszkodzonych samochodach przeczytasz także na portalu tvnwarszawa.pl

Autor: md/mś Źródło: tvnwarszawa.pl

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.