tvnpix
Wysadzono bankomat w Kaszczorze, Foto: Wolszyn112

Jeden bankomat wysadzony, drugi uszkodzony

Dwa bankomaty, oddalone od siebie o około 30 kilometrów, zostały zniszczone minionej nocy w województwie wielkopolskim. - Nie wiemy jeszcze, czy coś zostało skradzione - przekazała policja. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24

Do zdarzeń doszło w nocy z czwartku na piątek. Jak poinformowała policja, wysadzony został bankomat we wsi Kaszczor, w powiecie wolsztyńskim.

- Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy po godzinie trzeciej w nocy. Obecnie na miejscu pracuje policja, prowadzone są działania wyjaśniające. Nie wiemy jeszcze, czy coś zostało skradzione - poinformował aspirant sztabowy Wojciech Adamczyk z Komendy Powiatowej w Wolsztynie.

Drugi uszkodzony

Drugi bankomat, we wsi Krzycko Wielkie w powiecie leszczyńskim, został uszkodzony. Miejsca zdarzeń oddalone są od siebie około 30 kilometrów.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy około godziny trzeciej w nocy. Na miejscu prowadzone są oględziny i działania wyjaśniające - przekazała sierżant sztabowa Daria Żmuda, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej w Lesznie.

Podkomisarz Maciej Święcichowski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zapytany o to, czy ktoś jest poszukiwany, odpowiedział, że w tym momencie policja nie udziela żadnych dodatkowych informacji.

Autor: MWS/kab

Komentarze (0)

Trwa cisza wyborcza. W tym czasie forum będzie wyłączone.
  • Udostępnij komentarz w:
+ Dodaj komentarz
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.