tvnpix
Do zdarzenia doszło w okolicach Kołobrzegu, Foto: Grzegorz, Kontakt 24

Jechał z podniesioną maską, kilometr dalej stały rozbite auta. "Uszkodził samochody i uciekł"

Najpierw zobaczył uszkodzony samochód jadący z podniesioną maską, a kilometr dalej dwa rozbite auta. - Zatrzymałem się i od uczestników wypadku (...) dowiedziałem się, że do zderzenia doprowadził ten kierowca volvo, który mnie mijał. Uszkodził samochody i uciekł - opowiadał pan Grzegorz, który nagranie przesłał na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło sobotę na drodze krajowej nr 11 w okolicach Kołobrzegu (Zachodniopomorskie).

Nagranie, na którym widać samochód jadący z podniesioną maską pan Grzegorz przesłał nam na Kontakt 24.

Czytaj też na tvn24.pl

- Jechałem z żoną w ciąży i dwuletnią córką. Było kilka kilometrów od Kołobrzegu, gdy zobaczyłem mocno uszkodzone volvo jadące bardzo szybko. Samochód miał podniesioną maskę, która zasłaniała kierowcy całkowicie widoczność, a mimo to kierowca wyprzedzał i zjeżdżał na przeciwległy pas powodując ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu, w tym mojej rodziny, wyjeżdżając na nas czołowo przy próbie wyprzedzania - opisywał internauta.

Dodał, że kilometr dalej zauważył dwa rozbite samochody.

Miał rozbić dwa auta i odjechać

- Zatrzymałem się i od uczestników wypadku, małżeństwa podróżującego jednym samochodem i starszego pana, podróżującego drugim autem dowiedziałem się, że do zderzenia doprowadził ten kierowca volvo, który mnie mijał. Uszkodził samochody i uciekł, nie zatrzymał się nawet, żeby pomóc poszkodowanym - mówił pan Grzegorz.

Jak dodał, policja była już w drodze na miejsce. Nie wiadomo, czy udało się zatrzymać kierowcę volvo.

Autor: jw, MAK/ tam Źródło: Kontakt 24, tvn24.pl