tvnpix
Wybierzcie materiał tygodnia Kontaktu 24!

Inwazja biedronek, pierwsze bałwany czy rozgwieżdżone niebo? Wybierzcie materiał tygodnia

Po raz kolejny zdecydujecie, który materiał otrzyma tytuł najlepszego w minionym tygodniu. Reporterzy 24 ponownie przesłali nam mnóstwo ciekawych zdjęć i filmów. W tym tygodniu rywalizują m.in. azjatyckie biedronki, pierwsze bałwany czy "mistrz kierownicy" radzący sobie z zamkniętą ulicą lub rozgwieżdżone niebo widziane z Kasprowego. Wybór należy do Was! Zapraszamy do głosowania!

Inwazja biedronek azjatyckich. "Do domu wchodzą przez okna, drzwi, dach"

Chmara biedronek nawiedziła mieszkańców Żegociny (woj. małopolskie). - Jest ich niezliczona ilość. Do domu wchodzą przez co się da, przez okna, drzwi, dach - napisał do redakcji Kontaktu 24 Dawid i na dowód przesłał nam zdjęcia.

Czytaj więcej

Góra Objawień, ślady historii i niesamowite widoki. Pocztówka z bałkańskiej podróży

Dwa tygodnie na Bałkanach to okazja, by poznać wiele kultur, poczuć trudną historię i jednocześnie zobaczyć piękne krajobrazy. W podróż do Chorwacji, Czarnogóry oraz Bośni i Hercegowiny wybrał się Reporter 24 Jerzy, a Kontaktowi 24 opowiedział o swoich wrażeniach z dwutygodniowej wyprawy.

Czytaj więcej

"Dla mistrzów kierownicy to nie problem". Tak kierowcy radzą sobie z zamkniętą ulicą

Choć jedna z jezdni na warszawskim Ursynowie jest zamknięta, kierowcy wjeżdżają na nią mimo zakazu. Na drodze ustanowiono nawet znaki zakazujące wjazdu i metalowe barierki. "Dla mistrzów kierownicy to nie problem" - poinformował internauta o nicku zniesmaczony, który na Kontakt 24 wysłał zdjęcia.

Czytaj więcej

Sypnęło… Białe drogi, auta w śniegu i pierwsze bałwany

Zima zbliża się wielkimi krokami, a za oknem już w poniedziałek pojawił się pierwszy śnieg. Sypnęło m.in. w województwach podkarpackim, małopolskim i świętokrzyskim. Śnieżne zdjęcia przesyłaliście na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Rozgwieżdżone niebo widziane z Kasprowego. "Niewiarygodne wrażenia"

Przejrzyste, zachwycające niebo z iskrzącymi gwiazdami uchwycił Reporter 24 mekmek. Zdjęcia, jakie udało mu się zrobić na Kasprowym Wierchu, zamieścił w serwisie Kontaktu 24. - Wrażenia były niewiarygodne - relacjonował autor zdjęć.

Czytaj więcej

Lasery, światła i podniebne instalacje zafundowały niezwykły spektakl

Przejmujący taniec świateł i kształtów, wielkoformatowe projekcje i iluminacje. Od piątku w Łodzi trwała piąta edycja Festiwalu Kinetycznej Sztuki Światła - Light. Move. Festival. Jednym z widzów widowiska był Reporter 24 stevelodz, od którego otrzymaliśmy filmy i zdjęcia.

Czytaj więcej

Autor: kz/aw