tvnpix

Internauci: "Cudo, rewelacja, nokaut", "dlaczego tak nie strzela dla reprezentacji?"

"To był nokaut", "pokazał klasę", "zapisał się w historii światowej piłki". To tylko niektóre komentarze naszych internautów zachwyconych wczorajszym występem Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów. Strzelone przez niego cztery gole i wygrana Borussi Dortmund z Realem Madryt narobiły też smaku polskim kibicom, którzy piszą: "Żeby tak strzelał dla reprezentacji Polski!".

 

Cztery bramki napastnika Borussi Dortmund zdobyte w środowym meczu wywołały prawdziwą euforię wśród kibiców. "Brawooooo Robert :) Zapisałeś się w historii światowej piłki" - komentuje @sqvarq. "Lewy rządzi" - ocenia @Radosław, a @Tomasz dodaje: "Pokazał klasę". Ich radość podziela także @Kasia, która pisze: "Cudo! Grał wspaniale! To jest zgranie całej grupy! Gratuluję!"

"Żeby tak strzelał dla reprezentacji Polski"

Duża część komentarzy dotyczy występów Roberta Lewandowskiego w reprezentacji Polski. "Żeby tak strzelał dla reprezentacji Polski. Czekam na to, a Borussia mnie nie interesuje" - pisze @Dreyfuss.

@DioniZos zauważa: "Od czasów Bońka to chyba nikogo takiego nie było! Rewelacja! Tylko jest jeden wielki minus - reprezentacja! Ale to, co wyczynia w Lidze Mistrzów i Bundeslidze, to jest coś niezwykłego i niesamowitego! Nie pamiętam, kiedy jeden zawodnik w jednym meczu strzelił Realowi Madryt cztery bramki!"

"To był przepiękny, cudowny, emocjonujący mecz. Można się pokusić o stwierdzenie, że to był mecz Roberta Lewandowskiego. Tak powinna grać nasza reprezentacja!" - pisze internauta @capra. Ale - jak zauważa - u nas jest jeden zasadniczy problem. "Nasi piłkarze nie grają zespołowo i konsekwentnie! Nasz reprezentant, jak już ma piłkę, to 'chce sobie sam strzelić gola'. To jest chore.  Niemcy, Anglicy wygrywają, bo grają zespołowo i konsekwentnie" - dodaje.

"W reprezentacji Polski, bidulek nie potrafi jednej strzelić" - zauważa @zezowaty. "Jak długo jeszcze Fornalik będzie powoływał go do kadry? Przecież udowodnił, że nie chce mu się grać dla reprezentacji" - ocenia @amadian.

"Aby u nas tak grał, to musi mieć kolegów (naszych reprezentantów) na takim poziomie, jak w Borussi" - argumentuje @Aleksander.

Drugie miejsce w klasyfikacji strzelców Ligi Mistrzów

Robert Lewandowski dzięki czterem golom strzelonym w meczu z Realem Madryt (4:1), awansował na drugie miejsce klasyfikacji strzelców Ligi Mistrzów sezonu 2012/13. Polski napastnik Borussii Dortmund zdobył w sumie dziesięć bramek. Wyprzedza go tylko Cristiano Ronaldo z Realu z 12 bramkami na koncie.

Najświeższe informacje nt. meczu oraz komentarze - w dziale sportowym tvn24.pl

Autor: db//tka