tvnpix
Wybraliście materiał marca

Historia psa, który biegł na lince za autem materiałem miesiąca

Reporter 24 zauważył biegnącego za samochodem psa i postanowił interweniować. Nagrany przez niego film został wybrany najciekawszym materiałem marca. Wyróżniliście także relację z karnawału w Duesseldorfie oraz relację z manifestacji przeciwko przemocy wobec kobiet. Zwycięzcy materiału marca oraz wyróżnionym gorąco gratulujemy!

Pierwsze miejsce: Kierowca jedzie, a pies na linie biegnie za samochodem. "On nie ma siły"

"Ktoś holuje psa za samochodem" - takie zgłoszenie z okolic Terespola w woj. lubelskim otrzymała policja. Służby zawiadomił pan Tomasz, który zauważył auto, a obok niego psa na lince holowniczej. Nagranie przedstawiające zdarzenie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

Drugie miejsce: Karykatura polskiego rządu na karnawale w Niemczech

Mieszkańcy Nadrenii świętują Różany Poniedziałek, czyli kulminacyjny punkt karnawału. Ulicami Duesseldorfu tradycyjnie przejeżdżają wtedy platformy z ostrymi politycznymi karykaturami, nawiązującymi do wydarzeń w Europie i na świecie. Podobnie jak w zeszłym roku, nie zabrakło polskiego akcentu. Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

Trzecie miejsce: "No woman, no kraj". relacja reportera 24 ze strajku kobiet

Międzynarodowy Dzień Kobiet w Polsce i za granicą minął pod znakiem manifestacji przeciwko przemocy wobec kobiet, walki o równouprawnienie oraz legalną aborcję. Do akcji przyłączyli się także artyści. Na Kontakt 24 otrzymaliśmy Wasze relacje, zdjęcia i nagrania z różnych miast w Polsce oraz z zagranicy. Między innymi od Piotra Harwasa, autora tej fotorelacji.

Czytaj więcej

 

***

Byliście świadkami niecodziennego zdarzenia lub chcecie pochwalić się nietypowym hobby? Prześlijcie swoje relacje do redakcji Kontaktu 24. Wasze materiały opublikujemy na naszym portalu tvn24.pl. Zdjęcia i filmy mają szansę pojawić się na antenie TVN24. Reporterzy 24 - liczymy na Was!

Materiał stycznia: Karambol-gigant na A1

Materiał lutego: "Nie chcę wyciągać waszych dzieci spod lodu". Płetwonurek przesyła zdjęcia i ostrzega

Autor: ak//gw

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.