tvnpix
Polscy kibice w trakcie hymnu, Foto: Adrian

Gorący doping nie pomógł. Reporterzy 24 na meczu z Danią

W niesamowitej atmosferze przywitali reprezentację "Mazurkiem Dąbrowskiego", potem niestety było tylko gorzej. Gorący doping polskich kibiców nie pomógł Biało-Czerwonym. W piątkowym spotkaniu na stadionie w Kopenhadze przegraliśmy z kretesem. Wynik 4:0 zaskoczył chyba wszystkich. Wśród kibiców są także Reporterzy 24, którzy przysyłają nam swoje materiały.

Piątkowe spotkanie rozczarowało polskich kibiców i chyba także samych piłkarzy. Była to pierwsza i jednocześnie bardzo dotkliwa porażka polskiej reprezentacji w eliminacjach mistrzostw świata 2018.

Piłkarze Adama Nawałki - liderzy grupy, w poprzednich sześciu meczach eliminacji niepokonani - zawitali do Kopenhagi. Dla Duńczyków był to mecz ostatniej szansy i zapewne dlatego było to najtrudniejsze jak do tej pory starcie eliminacji.

Jak podał portal sport.tvn24.pl, porażka oznacza, że Biało-Czerwoni mają już tylko trzy punkty przewagi nad Danią i Czarnogórą. Do rozegrania pozostały jeszcze trzy kolejki. Polacy najbliższy mecz zagrają w poniedziałek w Warszawie, przeciwko Kazachstanowi.

O MECZU PRZECZYTASZ NA SPORT.TVN24.PL

Autor: ak, sport.tvn24.pl Źródło: TG