Zamknięty

Pisze o tym:

6 reporterów

Dodano:

6 materiałów

"Gorące lato i sztuczne choinki". Święta daleko od Polski? Pokażcie, jak wyglądają

- Są tu choinki, ale w większości sztuczne - napisała Reporterka 24 bella 78 o gorącym Bożym Narodzeniu w Montevideo. Tam święta wyglądają zupełnie inaczej, niż zazwyczaj sobie wyobrażamy - bez śniegu, karpia i pachnącego świerku. Wy też spędzacie świąteczny czas daleko od Polski? Pokażcie nam, jak to wygląda!

"Czy święta mogą być bez śniegu?" - zapytała Reporterka 24 o nicku bella78. "W Montevideo tak, tu zaczyna się gorące lato!" - odpowiedziała od razu.

W stolicy Urugwaju magia świąt jest wyczuwalna między innymi za sprawą jarmarków bożonarodzeniowych. Różnią się jednak one od tych, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni w Polsce. Nie ma grzanego wina, jest za to wiele wyrobów rękodzielniczych. "Z różnorodnych materiałów dostępnych tutaj: skóry, krowich rogów, tkanin, kamieni naturalnych i półszlachetnych" - wymienia bella 78.

Wy też spędzacie lub spędzaliście święta daleko od Polski? Podzielcie się z nami zdjęciami i filmami i pokażcie, jak wygląda ten czas w innych miejscach świata! A może nie wyobrażacie sobie, żeby ten czas spędzić z daleka od domu, np. na rajskich wakacjach? Czekamy na Wasze opinie!