Zamknięty

Pisze o tym:

26 reporterów

Dodano:

28 materiałów

"Głupota i okrucieństwo”, "przerosła go odpowiedzialność". Internauci oburzeni zachowaniem sportowca

Lawinę Waszych komentarzy wywołała sprawa ultramaratończyka, który przywiązał swojego psa przed bramą schroniska. "Głupota, okrucieństwo, bezmyślność", "przerosła go odpowiedzialność", "czy ten pan nie słyszał o hotelach dla psów?", "sportowiec powinien dawać lepszy przykład" - to tylko niektóre z wielu komentarzy, jakie docierają do redakcji Kontaktu 24.

Biegacz zostawił psa przed schroniskiem Źródło: tvn24

 

"Jak można tak postąpić ze zwierzęciem?"

"Wstyd!!!!! Nie ma usprawiedliwienia za takie potraktowanie psa!" - pisze Danuta. "Myślałam, że nic już mnie w życiu nie zaskoczy, a jednak..." - wtóruje jej Agnieszka.

"Co za kretyńskie argumenty. Facet jest znany, napisałby apel, że szuka domu dla psa i w mig by się znalazł - chociażby dom tymczasowy. Są fundacje, są różne formy pomocy. Jak można tak postąpić ze zwierzęciem?" - argumentuje Katarzyna.

Tłumaczenia sportowca

Internautka odnosi się do tłumaczeń ultramaratończyka. - Nie było innego wyboru. Następnego dnia wybiegałem do Grecji. Ta decyzja została podjęta w ostatniej chwili. Trzeba już było oddać tego psa, chociaż wcześniej obiecywałem, że będę go długo trzymał, aż do końca - wyjaśniał w rozmowie z TVN24 Piotr Kuryło.

- Uważam, że zbyt wielki szum wokół tego powstał, bo kiedy kobieta urodzi dziecko i ma problem z wychowaniem i odda do okienka życia, nikt jej nic złego nie mówi. Dla mnie takim okienkiem była ta brama - tłumaczył. - Zawsze mi się wydawało, że schroniska dla psów są dla psów, a teraz okazuje się, że nie - mówił. CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT

A jak Ty odnosisz się do tej sprawy? Dołącz do naszego gorącego tematu i weź udział w dyskusji.