Temat w toku

Pisze o tym:

11 reporterów

Dodano:

11 materiałów

"Głos mi odebrało na parę ładnych dni". Wspominacie koncert The Rolling Stones

50 lat temu w Sali Kongresowej zagrali The Rolling Stones. Pierwszy koncert supergrupy za żelazną kurtyną był wielkim wydarzeniem w naszym kraju. Byliście szczęśliwcami, którym udało się zobaczyć zespół na scenie? Czekamy na Wasze wspomnienia i fotografie!

O pierwszym występie gwiazd rocka za żelazną kurtyną, który miał miejsce dokładnie 50 lat temu, piszemy w Magazynie TVN24.

Koncert Brytyjczyków w państwie bloku wschodniego przeszedł do historii.  Zainteresowanie było ogromne, 13 kwietnia 1967 Mick Jagger z kolegami zagrali aż dwa koncerty w Sali Kongresowej.

Zespół w ramach europejskiej trasy koncertowej promował album "Between the Buttons".

Dostajemy już pierwsze wspomnienia. "Poszliśmy razem (z kolegą) na pierwszy koncert, następnie ukryliśmy się w ubikacji myśląc że nas nie znajdą. Jednak znaleźli i zaliczyliśmy pierwszy raz w życiu lekkie pałowanie. Było warto. Koncert fantastyczny, głos mi odebrało na parę ładnych dni", pisze pan Michał.

Udało wam się uczestniczyć w koncercie. A może byliście w tłumie pod Salą Kongresową? W gorącym temacie Kontaktu 24 czekamy na Wasze wspomnienia i fotografie!