Zamknięty

Pisze o tym:

509 reporterów

Dodano:

533 materiały

Emigracja, afery, podatki, Smoleńsk... O co zapytalibyście kandydatów na prezydenta? #CzasDecyzji

Kampania prezydencka zbliża się ku końcowi. To już ostatnie dni na podjęcie decyzji, komu powierzymy losy naszego państwa na kolejne pięć lat. W podjęciu decyzji pomoże Wam debata obu kandydatów, która odbędzie się dziś wieczorem na antenie TVN, TVN24 i TVN 24 BiŚ. Wyślijcie na Kontakt 24 pytania, które chcielibyście zadać kandydatom.

Emigracja, afery, podatki, Smoleńsk... O co zapytalibyście kandydatów na prezydenta? #CzasDecyzji

Debata prezydencka w TVN24 Źródło: tvn24

 

 

70-minutowa debata pomiędzy Bronisławem Komorowskim i Andrzejem Dudą będzie podzielona na trzy bloki tematyczne.

Pytania z obszaru polityki będzie zadawać Monika Olejnik, o gospodarkę i sprawy społeczne będzie pytał Bogdan Rymanowski, zaś o politykę zagraniczną Justyna Pochanke.

Dziennikarze zadadzą kandydatom po cztery pytania, a na koniec każdego bloku tematycznego kandydaci zadadzą sobie po pytaniu.

Podsumowaniem debaty będą dwuminutowe oświadczenia obu kandydatów.

Czekamy na Wasze pytania!

Transmisja debaty rozpocznie się w czwartek po "Faktach" w TVN, TVN24, TVN24 Biznes i Świat, a także w tvn24.pl. To jedna z ostatnich okazji, żeby porównać obu kandydatów i podjąć decyzję na kogo zagłosować w niedzielę.

Zapraszamy Was do wysyłania pytań, które zadalibyście kandydatom. Pytania możecie nadsyłać za pośrednictwem gorącego tematu w Kontakcie 24. Czekamy również na Wasze e-maile pod adresem kontakt24@tvn.pl.

Pytania i komentarze dotyczące debaty kandydatów możecie również zamieszczać na Facebooku i Twitterze. Pamiętajcie: #CzasDecyzji

Przygotowaliśmy też specjalną stronę dotyczącą drugiej tury wyborów prezydenckich. Są tam m.in. informacje o poglądach kandydatów oraz dane o tym, ile zarabiają. Wymieniamy też najważniejsze momenty kampanii.