tvnpix
Foto: Paweł Załuska

Eksperymenty na mrozie bezkonkurencyjne. Wybraliście materiał tygodnia

Mróz schowany w bańce mydlanej zdobył najwięcej Waszych głosów. Bajkowe eksperymenty na mrozie autorstwa Pawła Załuski otrzymały 41 proc. głosów. Na podium znalazł się też materiał Renaty, która przygarnęła do domu zmarzniętego dzięcioła (26 proc.) i wideo autorstwa Pawła przedstawiające sylwestra nad Warszawą (14 proc.). Dziękujemy za oddane głosy, a zwycięzcy i wyróżnionym gratulujemy!

 

I miejsce: Bajkowe eksperymenty na mrozie. "Jest tak zimno, że nawet bańki mydlane zamarzają"

Słomka, mydliny i mróz wystarczą, aby stworzyć wyjątkowe dzieło sztuki. Na swoim nagraniu udowodnił to Paweł z Warszawy, który filmował zamarzające na kawałku lodu bańki mydlane. A wszystko dla zachwyconej efektem córki. Zdjęcia i nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

II miejsce: Zabrała do domu zmarzniętego dzięcioła. "Leżał bez ruchu na tarasie"

"Pofrunął na firankę, a kiedy miał się już dobrze, odleciał spokojnie przez otwarte drzwi" - napisała na Kontakt 24 internautka, która zabrała do domu w miejscowości Gaśno (woj. mazowieckie) osłabionego dzięcioła. Jak doradza ornitolog, najlepiej w takim przypadku poprosić o pomoc specjalistę. Informację i zdjęcia uwieszonego na firance ptaka otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

III  miejsce: "Zawsze chcieliśmy zobaczyć fajerwerki z góry". Niesamowity sylwester nad Warszawą

- Ominęła nas impreza sylwestrowa, ale było warto - napisał do naszej redakcji Paweł, który razem z dwiema innymi osobami witał 2016 rok w samolocie. Zapierający dech w piersiach film, na którym widać setki fajerwerków podczas lotu nad Warszawą, otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

Jeżeli i Ty byłeś świadkiem ciekawego, niecodziennego zdarzenia, prześlij swój film lub zdjęcia do redakcji Kontaktu 24. Czekamy na Twoją relację. Zostań Reporterem 24!

Autor: ank//tka