tvnpix
Wybieramy najlepszy materiał sierpnia, Foto: Reporterzy 24

Dziki włam, basen na kółkach, a może łoś w Wiśle? Wybieramy najlepszy materiał sierpnia

Po raz kolejny Reporterzy 24 nie zawiedli i zasypali nas zdjęciami, filmami i niezwykłymi historiami. To od Was zależy, który z internautów otrzyma w tym miesiącu odznakę materiału miesiąca. Wybraliśmy dla Was dziewięć pozycji, z których możecie wybrać tę najciekawszą. Basen na kółkach, pirania wyłowiona we Wrocławiu, bocian na plaży, a może zdjęcia z Air Show w Radomiu? Co spodobało Wam się najbardziej w sierpniu? Czekamy na Wasze głosy!

 

Poszedł na ryby. Złowił karpia, okonia i... piranię

Reporter 24 poszedł na ryby i w jednym z wrocławskich stawów wyłowił piranię. Ryba, występująca  na wodach Amazonki, ma 25 centymetrów. - To jest ewenement. Ta pirania jest w Europie niespotykana - zachwycał się pan Darek, który wysłał na Kontakt 24 zdjęcia.

Czytaj więcej

Dziki włam. Weszły przez okno i zjadły... paluszki

Widok dzików w miejskich parkach i na ulicach już nikogo nie dziwi. Jednak, gdy przyjdą do naszego domu... już tak. - Zadomowiły się. Można je pogłaskać. Daliśmy im nawet imiona. To Bolek, Lolek i Tola - napisała na Kontakt 24 pani Kinga, mieszkanka wsi Hołowienki (woj. mazowieckie), która przesłała nam nagranie pewnie czujących się w jej mieszkaniu zwierząt.

Czytaj więcej

 

Nie mają aquaparków i kąpielisk. Stworzyli więc basen na kółkach

Mieszkańcom Goliszewa (woj. wielkopolskie) nie straszne są upały, od kiedy druhowie miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej wybudowali basen, ale nie taki zwykły, bo... na kółkach. O sprawie informuje serwis faktykaliskie.pl.

Czytaj więcej.

 

Zachód słońca odbija się w kroplach wody. Zobaczcie niesamowite zdjęcia Reporterki 24

Dmuchawce niczym baletnice i krajobrazy rodem z ciepłych krajów. To zobaczycie na fotografiach Reporterki 24, która wieczorem wyszła podlać ogród, a wróciła z wyjątkowymi zdjęciami. Sesja powstała w miejscowości Ornontowice (woj. śląskie).

Czytaj więcej.

Nietypowy plażowicz w Wielkopolsce. "Dzieci były zachwycone"

Bocian "plażowicz" zażywał słońca w gminie Wągrowiec (woj. wielkopolskie). Przyleciał znad wody, przechadzał się wśród plażowiczów, a po chwili postanowił popluskać się w jeziorze. - Podobno odwiedził też dwie inne plaże - donosi Reporter 24, który na Kontakt 24 przesłał zdjęcia i filmy ze spotkania z bocianem.

Czytaj więcej.

Jelenie uwięzione w bagnie. Relacja z akcji ratowniczej

Cztery jelenie utknęły w bagnie pośród pól w Sarbinowie (woj. zachodniopomorskie) i spędziły tam dwa upalne dni. Akcję ratowniczą przeprowadzili okoliczni rolnicy, nadleśnictwo i koło łowieckie, a nagranie i zdjęcia z jej przebiegu otrzymaliśmy na Kontakt 24. Jedno zwierzę nie przeżyło.

Czytaj więcej.

"Trójkolorowe strzały" zachwyciły widzów. Air Show Radom na Waszych zdjęciach

Tłumy miłośników lotnictwa podziwiały podniebne ewolucje polskich i zagranicznych pilotów na Międzynarodowych Pokazach Lotniczych "Air Show", które w sobotę rozpoczęły się w Radomiu. Podczas dwudniowej imprezy w sumie wystąpiło ok. 260 samolotów i śmigłowców, a zdjęcia i filmy z podniebnych akrobacji przesyłaliście nam na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Biegał po parku i pływał w Wiśle. Reporterzy 24 na tropie łosia

 

Wielkie zaciekawienie wśród mieszkańców wzbudził łoś, który postanowił zrobić sobie wycieczkę po Warszawie. Zwierzak był widziany m.in. w parku Skaryszewskim, przed Stadionem Narodowym oraz podczas kąpieli w Wiśle.

Czytaj więcej

Dziki nad Bałtykiem. Wylegiwały się na piasku, piły wodę z morza

 

Trzy dziki pojawiły się na plaży w Międzyzdrojach (woj. zachodniopomorskie) i pewnym krokiem przechadzały się wśród turystów. Zwierzęta napiły się wody z Bałtyku, a zdjęcia z ich wizyty dostaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

***

Materiał stycznia - Bitwa pór roku w obiektywie Reportera 24

Materiał lutego - Raj dla fotoreporterów. Piękna Śnieżka zimą

Materiał marca - 30 łań przebiegło przed autem

Materiał kwietnia - O psie, który przechodził tylko na zielonym

Materiał maja - Zimna Zośka zmroziła konkurencję

Materiał czerwca - Niedźwiedź złapany w fotopułapkę

Materiał lipca - "Samoloty lecą tuż nad głowami"

Autor: mz/aw