Zamknięty

Pisze o tym:

216 reporterów

Dodano:

240 materiałów

"Dzień zaczynam od przeglądu wiadomości w TVN24". Jesteśmy z Wami już 20 lat

TVN24 wystartowała dokładnie 9 sierpnia 2001 roku. Od tego czasu codziennie jesteśmy z Wami, dostarczając najważniejszych informacji z kraju i ze świata. Minęło 20 lat, a my chcemy rozwijać się dla Was jeszcze bardziej. Z tej okazji składaliście naszej stacji życzenia w naszym gorącym temacie.

Wasze życzenia na #Nasze20lecie

 

Od 20 lat telewizja TVN24 gości w Waszych domach, przekazując najważniejsze informacje całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dziennikarze TVN24 są zawsze tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne. Zawsze podają zweryfikowane informacje, zawsze są w centrum wydarzeń. Cieszymy się, że możemy gościć w Waszych domach. "Dzień zaczynam od przeglądu wiadomości w TVN 24! Oby tak było dalej"- napisał pan Zbigniew.

Z okazji 20. rocznicy powstania TVN24 powstał specjalny program, gdzie zobaczycie, jak zmieniała się Polska, świat i ekipa naszej stacji. Każdy rok to jeden odcinek. Wszystkie do obejrzenia w TVN24 GO.

#Nasze20lecie chcemy świętować z Wami, ponieważ wszystko co robimy, robimy dla Was.

W naszym gorącym temacie przesyłaliście życzenia z okazji okrągłych urodzin TVN24.

Dzieliliście się także z nami Waszymi wspomnieniami związanymi z pracą TVN24. Zrobił to pan Paweł, który pracował przy budowie obecnej siedziby stacji TVN24. Przypomniał dziennikarzom „jak rodził się TVN”. 

Jeden z naszych widzów, pan Marek, napisał: "Jestem z TVN24 od początku. TVN24 jak rodzina, codziennie jest u mnie w domu. Wszystkiego dobrego na dwudziestolecie i nadawania w nieskończoność".

Z kolei pani Manuela przekazała: "Kochane TVN. Życzę Wam abyście w spokoju mogli kontynuować Waszą pracę, którą bardzo szanuję i za którą jestem bardzo wdzięczna. Dzięki Wam, wciąż mam nadzieję, że jeszcze będzie "przepięknie i normalnie". Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie".

"Nasza rodzina ogląda TVN od zawsze, jesteśmy wdzięczni Państwu za rzetelne i wzorowe uprawianie dziennikarstwa. Popieramy #WolneMedia i zawsze będziemy wiernymi widzami Waszej stacji" - napisali państwo Joanna i Arkadiusz.

ODWIEDŹ SPECJALNY SERWIS #NASZE20LECIE. Zobaczysz w nim jak zmienialiśmy się przez te lata, jak wygląda nasza praca od kuchni oraz co o swojej pracy mówią dziennikarze TVN24.