Temat w toku

Pisze o tym:

8 reporterów

Dodano:

8 materiałów

Dzień Nauczyciela. Są superbohaterami, drogowskazami, przyjaciółmi. Czego im życzycie?

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Zdarza Wam się cytować powiedzonka któregoś z nich, mimo że edukację zakończyliście jakiś czas temu? To dobry moment, by sięgnąć pamięcią do wspomnień związanych z nauczycielami, którzy wywarli duży wpływ na Waszą dalszą drogę edukacyjną, zawodową i życiową. Na Wasze wspomnienia i opowieści czekamy w Gorącym Temacie Kontaktu 24.

Dzień Nauczyciela. Są superbohaterami, drogowskazami, przyjaciółmi. Czego im życzycie?

Podzielcie się z nami wspomnieniami o ulubionych nauczycielach Źródło: Shutterstock


"Był naszym Przyjacielem, Oparciem, ale i wspaniałym Nauczycielem, który miłością do historii był w stanie zarazić każdego" - napisała o swoim wychowawcy z liceum Ola. "Mój Drogowskaz" - tak nazwała Patt polonistę ze swojej szkoły, który mimo że nie uczył jej bezpośrednio, "wywarł niebagatelny wpływ" na jej życie.

Kto by nie chciał mieć takiego nauczyciela? Odważnego, otwierającego głowy, inspirującego, błyskotliwego, wspierającego. Ale zaraz, zaraz! My też takich mieliśmy, Wy też takich macie. 12 października poznaliśmy Nauczyciela Roku i Nauczyciela Jutr@ - zostali nimi polonista Dariusz Martynowicz z Myślenic i etyczka Joanna Mikusek-Przystajko z Kudowy-Zdroju.

Jednak wiemy, że dobrych nauczycieli jest zdecydowanie więcej. Opowiedzcie nam o nich.

Pokażmy, że wspaniałych nauczycieli można oglądać nie tylko w amerykańskich filmach, ale i spotkać w polskich szkołach. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który przypada 14 października, opowiedzcie nam o swoich najlepszych nauczycielach i nauczycielkach. Powiedzcie nam, czego Was nauczyli, co w nich lubiliście lub podziwialiście. Podzielcie się z nami historiami o tym, do czego was zainspirowali. Razem - z Waszych historii - stwórzmy grono pedagogiczne, które każdy chciałby mieć. Opowiemy Wam o nim, jak o wszystkich szkolnych sprawach w naszym edukacyjnym serwisie #bezprzerwy.

Na Wasze wspomnienia, opowieści i życzenia czekamy w Kontakcie 24.