Zamknięty

Pisze o tym:

43 reporterów

Dodano:

44 materiały

Dzień Matki. Powiedzieliście, czego życzycie swoim mamom

Choć swoje święto powinny mieć każdego dnia, to właśnie 26 maja szczególnie ciepło patrzyliśmy na swoje mamy. Powiedzieliście, za co dziękujecie mamom. Wśród wielu życzeń najczęstsze były życzenia zdrowia. Mamy podzieliły się z nami zdjęciami wyjątkowych kartek otrzymanych od swoich dzieci.

Dzień Matki. Powiedzieliście, czego życzycie swoim mamom

26 maja obchodzimy Dzień Matki Źródło: Shutterstock

Rację miał Wojciech Młynarski, który śpiewał, że "Nie ma jak u mamy, kto nie wierzy, robi błąd". Mamom należą się podziękowania za wychowanie, poświęcenie, codzienną troskę i cenne rady. Powody do podziękowań można zresztą mnożyć bez końca. Redakcji Kontaktu 24 zdradziliście, za co Wy jesteście szczególnie wdzięczni.

To mamy pokazują dzieciom świat, uczą je i dzielą się swoim doświadczeniem. Choć dorosłe dzieci wyprowadzają się z domów, to właśnie u mamy czeka na nich najsmaczniejszy obiad i domowe ciepło.

Dzień Matki jak co roku stał się okazją do wzruszających życzeń i wyznań. Podzieliliście się z nami wspomnieniami związanymi z Waszymi mamami, przekazaliście im za pośrednictwem naszego serwisu szczere życzenia. Oby wszystkie się spełniły!

Mamy z kolei pochwaliły się z nami wyjątkowymi laurkami, które wykonały dla nich dzieci. Dziękujemy za podzielenie się z nami tymi niepowtarzalnymi prezentami.