tvnpix

Drzewo spadło na tory. Trasa nieprzejezdna

Utrudnienia na trasie kolejowej Wałbrzych - Jelenia Góra (woj. dolnośląskie). Przed południem na tory przewróciło się drzewo. W związku z tym, uruchomiono komunikację zastępczą. O zdarzeniu redakcję Kontaktu 24 poinformował @Dawid.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

Jak poinformował Mirosław Siemieniec, rzecznik PKP PLK, na trasę Wałbrzych-Jelenia Góra spadło drzewo. Sieć trakcyjna nie została jednak zerwana, ale trasa jest nieprzejezdna. Dwa tory zostały zablokowane. Z tego powodu uruchomiono komunikację zastępczą. Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwają prace zmierzające do odblokowania tego odcinka

131 zdarzeń na kolei

"Tylko dzisiaj na sieci kolejowej wystąpiło ponad 131 zdarzeń związanych z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Do usunięcia pozostało kilkanaście, ale nie powodują one większych utrudnień w ruchu pociągów. Tylko lokalnie mogą wystąpić problemy spowodowane porywistym wiatrem (woj. dolnośląskie) lub nawiewaniem śniegu na tory (woj. lubelskie, mazowieckie i podlaskie)" - poinformowała w oficjalnym komunikacie Katarzyna Mazurkiewicz z Grupy PKP.

Autor: ak/aw

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.