użytkownik niezalogowany
Autor:wij8498
MATERIAŁ INTERNAUTY

Django wśród tłumów

Dwa słowa do wybitnej reżyserki

 

Wynik wyborów wskazuje proszę Pani, że bynajmniej Polacy nie chcą demokracji liberalnej w rozumieniu PO/PSL - tego chamskiego dorabiania się bez względu na sytuację reszty społeczeństwa.

Ten prymitywizm musi zastąpić SOLIDARNOŚĆ i EMPATIA i państwo pro-społeczne zamiast klienckiego w stosunku do kapitału zagranicznego i własnego.

Po jaką cholerę w skromnym kraju 50 tysięcy dolarowych milionerów i zaledwie jeden milion ludzi łączących koniec z końcem po miesiącu pracy, gdy wynagrodzenia reszty to europejskie zasiłki dla bezrobotnych? Gdy 3 miliony z tego liberalnego raju uciekło?

Jeżeli Pani tego nie rozumie to znaczy, że mentalnie wyemigrowała. Pewnie podobają się Pani Stany zmierzające szybko do swych korzeni - niewolnictwa, zadbanego trochę lepiej niż polskie, ale jednak.

Jak według Pani Polska na wszystkie strony rozgadana ma to szybko zmienić? Być może ten wredny PIS to jedyna szansa.

Który klub dyskusyjny oferuje alternatywę? Gdzie 3 Polaków tam 6 opinii, jak mają się demokratycznie rządzić? Gdzie ten alternatywny przywódca dla sierot krócej niż 100 lat bez króla?

Trzeba na to mieć odpowiedź. W dodatku do mieszania w polskim kotle dużo chętnych i nie o polskie interesy tu chodzi. Ten kraj to dla zagranicy pieniądze, z samych inwestycji zagranicznych 30 miliardów rocznie i o to się toczy ta uliczna gra, ile tych pieniędzy i dla kogo.

Może zamiast o demokracji - to ten były wariant ;) pomyślmy o POLAKACH.