Zamknięty

Pisze o tym:

35 reporterów

Dodano:

42 materiały

Daleka podróż, wypad za miasto, a może kanapa i telewizor? Jak spędzacie majówkę?

Rozpoczął się weekend majowy. Wyjechaliście z miasta, czy zostaliście w domu? Aktywna majówka w podróży czy grill ze znajomymi? Dołączcie do naszego gorącego tematu i powiedzcie nam, jak spędzacie weekend majowy! Czekamy na Wasze zdjęcia i komentarze!

Tegoroczny weekend majowy ułożył się dość niefortunnie, ponieważ pierwszy wolny dzień, czyli 1 maja, wypada w piątek, przez co czekają nas tylko 3 dni odpoczynku. Co więcej majówka nie będzie nas rozpieszczać pogodowo. Jak podaje tvnmeteo.pl, zbliżający się weekend ma być dosyć pochmurny i deszczowy. - W ciągu dnia wartości na termometrach przekroczą 10 stopni, jednak w wielu regionach pojawią się opady deszczu. Na obszarach górzystych może poprószyć śnieg. Najpogodniejsza powinna być niedziela - czytamy na portalu. Zobacz prognozę na majówkę

Jak przy takich warunkach dobrze wykorzystać czas? Postawić na relaks w domowym zaciszu, mimo wszystko wjechać za miasto, a może zdecydować się na podróż za granicę?

Jak Wy spędzicie weekend majowy? Dołączcie do naszego gorącego tematu i przesyłajcie zdjęcia i komentarze. Czekamy na Wasze pomysły na majówkę!