tvnpix
Do zdarzenia doszło w Mścicach , Foto: klonix82

Czołowe zderzenie na zakręcie. Kierowca i pasażer uciekli

Kierowca audi nie zapanował nad kierownicą w Mścicach (Zachodniopomorskie) i zderzył się z oplem. Zaraz po zderzeniu uciekł razem z pasażerem. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Samochody zderzyły przed godziną 5 rano na ulicy Bałtyckiej, na wysokości numeru 13. Jak powiedziała podkom. Monika Kosiec z policji w Koszalinie, audi jechało od strony Mielna. - Na łuku drogi kierowca stracił panowanie nad kierownicą i zderzył się z oplem vectrą - wyjaśniła policjantka.

Dyżurny koszalińskich strażaków dodał natomiast, że samochody zderzyły się czołowo. Na zdjęciach, które otrzymaliśmy na Kontakt 24 widać, że oba samochody mają zmiażdżone przody. Jedno z aut zatarasowało drogę, a drugie znalazło się na poboczu.

Uciekli, zostały dokumenty

- Kierowca i pasażer z audi uciekli. W środku samochodu zostały dokumenty. Na razie nie wiadomo, czy należą do którejś z tych osób - powiedziała podkom. Kosiec i dodała, że samochód został odholowany przez funkcjonariuszy.

Po godzinie 13 podkom. Kosiec poinformowała, że policjanci dotarli do właściciela audi, jednak nie wiadomo, czy to on prowadził. - Do sądu zostanie skierowany wniosek przeciwko właścicielowi pojazdu - podała.

Według dyżurnego straży pożarnej, kierowca opla, który został na miejscu, nie odniósł żadnych obrażeń. - Wyszedł z samochodu o własnych siłach - mówił.

Autor: ank//popi

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.