Zamknięty

Pisze o tym:

135 reporterów

Dodano:

194 materiały

Choinki, renifery, miliony światełek. Świąteczne iluminacje u Reporterów 24

Rozbłysły miliony światełek, na ulicach pojawiło się mnóstwo choinek, świąteczne ozdoby spotykamy na każdym kroku. Słowem, czuć już w pełni magię świąt Bożego Narodzenia. Pokażcie, jak ozdobione są miejsca, w których właśnie jesteście. Na Kontakt 24 czekamy na Wasze zdjęcia, filmy i opinie.

Choinki, renifery, miliony światełek. Świąteczne iluminacje u Reporterów 24

Reporterzy 24 pokazują przystrojone miasta

 

Atmosferę świąt można było poczuć już w listopadzie. Na wielu ulicach i w sklepach zawisły świąteczne iluminacje. Jednak dopiero z początkiem grudnia klimat świąt budowany jest w najlepsze. W wielu miastach rozbłysły miliony światełek - m.in. w kształcie śnieżynek i gwiazdek - i stanęły pierwsze choinki. Świąteczne drzewka możemy podziwiać chociażby w Lublinie, Łomży, Bolesławcu czy Warszawie. To ostanie ma 27 metrów wysokości.

O tym, że Polacy zatęsknili za świętami można było przekonać się już na początku grudnia chociażby na pl. Zamkowym w Warszawie. By podziwiać świąteczną iluminację, która rozświetliła stołeczne ulice, przyszły tysiące osób. Jak informuje tvnwarszawa.pl, mieszkańcy Warszawy zapełnili nie tylko pl. Zamkowy, ale także okoliczne uliczki. A potem ulicami przeszła parada ze św. Mikołajem.

Wysłaliście mnóstwo zdjęć z miejskimi iluminacjami, które można podziwiać na każdym kroku, czy też ujęcia pięknie ozdobionych i oświetlonych choinek. Nie zabrakło świątecznych akcentów również w Waszych domach.